Brązowi siatkarze Wifamy - ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Brązowi siatkarze Wifamy
Brązowi siatkarze Wifamy Archiwum Wifamy Łódź
Juniorzy młodsi Wifamy Łódź na podium mistrzostw Polski. Podopieczni trenera Bartłomieja Ostrowskiego zdobyli brązowy medal podczas turnieju finałowego, który rozegrano w miniony weekend w Szamotułach.

Turniej rozpoczął się dla łodzian nieszczególnie, bo od porażki z MOSWola Warszawa 1:3. Potem było już lepiej, bo Wifama pokonała Norwid Częstochowa 3:2, wygrywając piątego seta 21:19. W trzecim meczu eliminacyjnym drużyna z Łodzi pokonała AKSVLO Resovię Rzeszów 3:0. W półfinale Wifama uległa zespołowi UKS Szamotulanin Szamotuły 1:3 i przystąpiła do walki o medal brązowy. W „małym finale” pokonała Norwida Częstochowa 3:1.Mistrzem Polski został Jastrzębski Węgiel przez drużyną z Szamotuł. Na miejscu siódmym sklasyfikowana została Lechia Tomaszów Mazowiecki. ą