Bieg główny Pętli Wieluńskiej 2019. Wygrał Tomasz Juszczak [ZDJĘCIA]

ryb
Tomasz Juszczak wygrał bieg główny Pętli Wieluńskiej 2019. Drugi na metę wbiegł Damian Skupiński, a trzeci Damian Szczesny.

Wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Magdalena Włodarczyk, druga była Patrycja Antończyk, a na trzecim stopniu podium stanęła Ewa Kotala. Wyścig na dystansie 2,5 km zwieńczył sobotnie zawody ulicami centrum Wielunia. Wcześniej odbyły się zmagania dla młodzieży i dzieci (KLIKNIJ). Wśród uczestników 12. edycji imprezy organizowanej przez PMDKiS w Wieluniu pod patronatem starosty i burmistrza rozlosowano cenne nagrody.

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe