Bełchatów nie sprawił niespodzianki

Dariusz Piekarczyk
Bełchatów nie sprawił niespodzianki Fot. Adrian Mielczarski/GKS Bełchatów
GKSBełchatów nie przerwał fantastycznej serii Sandecji Nowy Sącz meczów bez porażki w I lidze. Drużyna trenera Dariusza Dudka ma już na koncie 15 spotkań bez przegranej.

Przed piątkowym meczem trener bełchatowian miał nadzieję, że jego podopieczni sprawią niespodziankę i wygrają pierwszy ligowy mecz od połowy listopada. Nic takiego jednak nie nastąpiło, a goście już w 8 minucie wyszli na prowadzenie. Na 2:0 goście podwyższyli na początku drugiej połowy. Wygrana Sandecji zasłużona, przyjezdni byli zespołem lepszym.
W najbliższy wtorek (27 kwietnia) bełchatowianie podejmują na swoim boisku Widzew Łódź (17.40). Do końca sezonu pozostało jeszcze osiem kolejek, a bełchatowianie zamykają ligową tabelę. ą

GKS BEŁCHATÓW - SANDECJA NOWY SĄCZ 0:2 (0:1)