Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Bal charytatywny Przedszkola nr 4 w Wieluniu po raz drugi. Zobaczcie fotorelację

Zbigniew Rybczyński
Zbigniew Rybczyński
Zbigniew Rybczyński
Drugi bal charytatywny zorganizowany przez radę rodziców Publicznego Przedszkola nr 4 w Wieluniu przeszedł do historii. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony zostanie na wsparcie działalności placówki, do której uczęszczają również dzieci z niepełnosprawnościami. Zobaczcie fotorelację

Wzorem ubiegłego roku bal odbył się w ostatnią sobotę karnawału (10 lutego), tym razem również w Kryształowym Pałacu. Gości przywitała dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 Marzena Abramek w towarzystwie swojej zastępczyni Anny Słońskiej.

- Jest to dla nas niezwykła chwila, pełna zadowolenia, wdzięczności i wspólnotowego ducha, który pozwala nam razem działać na rzecz szlachetnego celu. Pragniemy serdecznie podziękować każdemu z Państwa za przybycie i zaangażowanie się w tę szlachetną inicjatywę – mówiła szefowa placówki, w której funkcjonują oddziały integracyjne.

Wiele ciepłych słów pani dyrektor skierowała pod adresem członkiń rady rodziców, dzięki których „pracy, wyobraźni i niezłomnej determinacji” druga edycja balu mogła zaistnieć. Mowa o Justynie Godszling-Graczyk, Katarzynie Kostrzewie i Annie Widera-Bednarek.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni. Jesteście Państwo po prostu naszymi przyjaciółmi, bez których obecności tutaj dzisiaj ten bal nie mógłby się odbyć. Dlatego od nas dla Państwa najserdeczniejsze brawa i podziękowania – mówiła Justyna Godszling-Graczyk, przewodniczący rady rodziców PP nr 4.

Przyjaciele przedszkola odebrali symboliczne statuetki w postaci skrzydeł, które mają przypominać, że „anioły są wśród nas”.

- Mam nadzieję, że w trudnych chwilach będą przypominać naszym przyjaciołom, że są dla nas bardzo wielkim wsparciem i wielką podporą – dodała Justyna Godszling-Graczyk.

Formą podziękowania dla wszystkich tych, którzy okazali bezinteresowną hojność, był występ taneczny przedszkolnej grupy Promyczki. Była to zaraz namacalny dowód pięknej idei integracji, jaka przyświeca przedszkolu. Dzieci przygotowały panie Agnieszka Leszczyńska, Natalia Pietrzak i Małgorzata Brzezińska.

Goście bawili się przy muzyce granej przez zespół Czary Mary Band. Dodatkową atrakcją, którą balowicze z pewnością zapamiętają na długo, był efektowny pokaz samby brazylijskiej.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ewa Wachowicz szaleje z piłą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wielun.naszemiasto.pl Nasze Miasto