Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty gimnastyczne - HS / HS walk / Bar & Ring Muscle Ups

  Siłownia Kuźnia Sylwetki
  Wieluń, ul. Prymasa 1000-lecia/1, +48 66 987 74 01

  11:00 - 17:00 Niedziela, 26 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na warsztaty gimanstyczne, które obejmować będą stanie oraz chodzenie na rękach (HS - hand stand, HS walk ) oraz wejścia siłowe na drążek i kółka, czyli popularnie zwane muscle upy.
  Warsztaty poprowadzi Radek Kardas - były adept Kung Fu, absolwent wychowaia fizycznego, który gimnastyką zajmuje się od czasu studiów. Obecnie sam prowadzi zajęcia z tej dyscypliny sportu oraz oddaje się trenowaniu zarówno klasycznej formy gimnastyki jak i jej nowoczesnych odmian takich jak kalistenika i street workout.
  Jeśli macie jakieś pytania to wszelkich informacji udzielimy Wam w klubie - pytajcie w recepcji, dzwońcie na klubowy numer, piszcie maile :) :P. Kwota warsztatów jest zależna od ilości osób, które wezmą udział. Jesli warsztaty będą miały wzięcie, a wy będziecie zadowoleni po pierwszej edycji, to na pewno odbędą się następne. Do zobaczenia !
  (Zdjęcie wydarzenia pochodzi z prywatnego albumu Radka w serwisie Instagram).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Mały Mister 5-10 Powiatu Wieluńskiego

  Mały Mister 5-10 Powiatu Wieluńskiego