Wspólne gotowanie potraw śląskich z Remigiuszem Rączką w Masłowicach [ZDJĘCIA]

50 pań wzięło udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Lokalną Grupę Działania „Ziemia Wieluńsko-Sieradzka”. Kuchni śląskiej uczył znany z telewizji Remigiusz Rączka

Kurs gotowania potraw śląskich odbył się w środę (18 kwietnia w sali OSP w Masłowicach. Warsztaty zorganizowano dla pań z kół gospodyń wiejskich i innych stowarzyszeń z terenu 10 gmin zrzeszonych w LGD „Ziemia Wieluńsko-Sieradzka”. Zainteresowanie było spore.

Do wspólnego gotowania z Remigiuszem Rączką, prowadzącym autorski program kulinarny w katowickiej TVP, zgłosiło się 50 aktywnych kobiet. Organizatorzy zapewnili wszystko, co było potrzebne do przygotowania pysznych dań charakterystycznych dla kuchni śląskiej. Każda z uczestniczek otrzymała zaświadczenie, potwierdzające udział w zajęciach.
- Mamy już w planach kolejne warsztaty dla pań z naszych 10 gmin. Tym razem zupełnie inne, ale też myślę ciekawe, bo z zakresu stylizacji i kosmetologii – zapowiada Katarzyna Sufleta, wiceprezes LGD „Ziemia Wieluńsko-Sieradzka”.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

19.04.2018, 20:35

Pan Rączka dobrze gotuje ozory wołowe w sosie chrzanowym.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane