WOŚP 2019 w Wieluniu. Prawie 30 tys. zł z pierwszej rundy licytacji serduszek! [FOTO]

29.200 zł - tyle warte są serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po pierwszej rundzie licytacji na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej. Dogrywka aukcji od godz. 17 w Wieluńskim Domu Kultury. Mimo deszczu, wolontariuszom kwestującym na ulicach miasta humory dopisują.

Od mocnego akcentu rozpoczął się 27. Finał WOŚP w Wieluniu. Złote, srebrne i bursztynowe serduszka podczas dwugodzinnej licytacji na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej osiągnęły wartość 29.200 złotych. Dalsza część aukcji w rozpocznie się o godz. 17 w Wieluńskim Domu Kultury. Będą tam również licytowane inne przedmioty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Finał WOŚP 2019 w Wieluniu. Aukcja złotych, srebrnych i bursztynowych serduszek [FOTO]
Wieluński sztab WOŚP, który działa pod skrzydłami WDK, liczy 150 wolontariuszy. Mimo deszczowej aury i niehandlowej niedzieli wszyscy mają nadzieję, że na koniec dnia puszki będą pełne pieniędzy. Wielu wolontariuszy tradycyjnie można spotkać pod kościołami. Świadkami miłego gestu byliśmy przy kolegiacie, gdzie kwestujących wsparł ks. prałat senior Marian Stochniałek.

Od południa w sali widowiskowej WDK trwają występy artystyczne. We wspólne granie z WOŚP włączyły się również muzeum i miejska biblioteka. Program niedzielnych wydarzeń, które będziemy relacjonować, znajduje się na plakacie w galerii zdjęć.

Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

ryb

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 23:58

Z zobaczcie dla odmiany Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce również zabrała głos

Georgette Mosbacher

@USAmbPoland

Straszne wiadomości z Gdańska. Myślami jesteśmy z Prezydentem Pawłem Adamowiczem i jego najbliższymi. @AdamowiczPawel
599
23:10 - 13 sty 2019

13.01.2019, 23:50

Widzieliście wpis prezydenta dupy po ataku na Prezydenta Miasta Gdańsk - to jest właśnie moralność pseudo Katolika... katolika na pokaz... nawet pisząc wyrazy wsparcia odcinał się grubą kreską od bliźniego swego... jak nisko upadnie jeszcze prezydent Duda?

13.01.2019, 23:44

Adi, to nie jest sprzęt Jurka.. to sprzęt wszystkich Polaków. A JUREK jest tylko tym, który łączy wszystkich ponad podziałami, niestety prawa strona sceny politycznej tego nie rozumie... kler jest obrażony, że kasa nie idzie do nich, a katole mają zryte berety.

Sie ma i do przodu Jurek, WOŚP i PRAWDZIWI PATRIOCI, POLACY biali, żółci i czarni!

13.01.2019, 22:15

Ciekawe czy wieluńskie PISowskie mordeczki wsparły dziś WOŚP?

13.01.2019, 19:04

Już wam telewizja w głowach pomieszała. Wstydźcie się. Jak wam sprzęt Jurka uratuje życie to może zmienicie zdanie. Gdyby nie on to szpitale nie miały by nowoczesnego sprzętu. Zal że tacy ludzie marnują tlen ludziach co chcą żyć i szanują życie.

13.01.2019, 18:10

Do owsikowa. A czy ty rozliczylas siebie z jakiej ilosci sprzetu ofiarowanego przez wosp korzystalas?

13.01.2019, 16:40

Czy Owsiak już rozliczył się z wczesniejszych wpłat?

13.01.2019, 16:14

Tyle krzyku a wolontariusze sami z rodzinPISu Dzięki Asia i Paula i sąsiadki pozdrawiam z Kocborowa

13.01.2019, 14:30

Anonim 13.01.2019, 14:23 #RuskiTroll 🇵🇱 💯 ❤ @_nazimno
A czy Ty masz ochotę na kolację z Różą von Fick dich ins Knie? 🤮 ( Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein z domu WoźniakowskaPani Renatka )
Pani Renatka #RuskiTroll 🇵🇱💯❤ lubi Pᴀɴɪ Bʟᴏɴᴅʏɴᴋᴀ ✝️ 🇵🇱 💯 @Monika_Lind podał/a dalej ❤
Kolacja z folksdojczem... Kto da wincyj?!
Roman @Romano_50 10 sty
Ale kolacja ma być z dodatkami dzika , co ty na to ? już się domyślam co napiszesz 😂
Mario Bros @MarioBros198 5 godz.5 godzin temu W odpowiedzi do @_nazimno
Najpierw drą ryja za aborcją a teraz zbierają na szpitale dla dzieci....#Hipokryci Kurwa na dziki niech lepiej zaczną zbierać co by im PISowski reżim wszystkich nie wyrżnął
Iro @Iro52999682 10 sty W odpowiedzi do @_nazimno @kobuz3
Kurde, może bym i licytował, ale piję tylko czystą z tatarem i kurła.....nie znam niemieckego😜.....mogłoby słabo się skonczyć😂

13.01.2019, 14:18

Brawo dla Księdza ze zdjęcia :)