Wicestarosta Zbigniew Krasiński startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego Wicestarosta Zbigniew Krasiński startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Wicestarosta Zbigniew Krasiński (od prawej) startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wicestarosta Krasiński trzeci na liście SLD. Rada Krajowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej zatwierdziła listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego.

Wicestarosta Krasiński trzeci na liście SLD


Na miejscu trzecim w okręgu wyborczym numer 6, który obejmuje województwo łódzkie, znalazł się Zbigniew Krasiński, wicestarosta powiatu sieradzkiego i szef SLD w tymże powiecie.
Listę otwiera urodzona w Kijowie Weronika Marczuk, to producentka filmowa, prawniczka oraz aktorka. Brała udział w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami". Drugie miejsce przypadło Grzegorzowi Matuszakowi, wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej w Łodzi, który w roku 2009 bezskutecznie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W roku 2005 i 2005 bez powodzenia startował z kolei w wyborach parlamentarnych. Za ro w latach 2001-2005 był Senatorem SLD z okręgu łódzkiego.

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Obserwator (gość)

  Kandydatka nr 1 dla SLD - Olena Marczuk, Ukrainka, brała udział w jednej edycji "tańca z gwiazdami", była zona Cezarego Pazury, więc referencje ma "mocne"

  smakosz (gość)

  prawda jest taka ze nic nie wygral ale banke 1mln w powiecie wyciagnal można zyc? Można!!!sld się madruje o bezrobociu A kto zlikwidowal POLMOS w Sieradzu? KANDYDAT Zbysiu !!!!

  Lewak (gość)

  podstawa kandydowania w każdych wyborach jest wierność aktualnie rzadzacym w partii i np. znajomość z pierworodnym bylego szefa i zalozyciela Polskiej Lewicy a Zbyszek coz pokazal co może w wyborach na Prezydenta Sieradza najgorsze jest to ze partia ma sieradzan tam gdzie slonce nie dochodzi a to ze nie zna angielskiego to pewne jak to ze nie wygra zresztą nie po to startuje

  DupaBiskupa (gość)

  " Brała udział w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami" " nic ciekawszego i w temacie nt tej Pani nie bylo ???

  kolo (gość)

  Brak ludzi w Polsce, że trzeba nam sięgać po Ukrainkę?????????? Chcę, żeby Polskę reprezentowali Polacy!!!!!!!!!!!!!!!

  Podpis (gość)

  A ja mam takie pytanie, nie odbierajcie tego jako jakieś ukryte sympatie/antypatie polityczne, jak ktoś zna odpowiedź, to proszę o udzielenie odpowiedzi: Czy pan Krasiński zna język angielski? Pytam, bo to jest podstawa do kandydowania do Europarlamentu.