Wiceprezes działoszyńskiej spółdzielni Wojciech Patocki podtrzymuje swoją rezygnację Wiceprezes działoszyńskiej spółdzielni Wojciech Patocki podtrzymuje swoją rezygnację

Wiceprezes działoszyńskiej spółdzielni Wojciech Patocki podtrzymuje swoją rezygnację (© Przemek Jagielski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Nad Wartą" w Działoszynie ma już serdecznie dość zarządzania osiedlem. Wojciech Patocki podtrzymuje swoją rezygnację, którą złożył 17 stycznia podczas walnego zgromadzenia

Wiceprezes Patocki tłumaczy, że z zamiarem rezygnacji nosił się od dłuższego czasu. Od kwietnia ubiegłego roku pełni de facto funkcję prezesa. Wtedy z kierowania spółdzielnią zrezygnowała Krystyna Konecka i do tej pory nie udało się znaleźć jej następcy.

Patocki tłumaczy, że praca kosztuje go zbyt wiele nerwów i nieprzespanych nocy. Czarę goryczy przelało przesunięcie na kolejne walne zebranie sprawy modernizacji kotłowni.17 stycznia lokatorzy mieli podjąć decyzję, na które z trzech proponowanych źródeł ogrzewania zmienić kotłownię olejową, która generuje ogromne koszty.

- Miałem przygotowaną prezentację, z którą członkowie nawet nie chcieli się zapoznać. Innymi słowy, zostałem zignorowany - nie kryje rozgoryczenia wiceprezes spółdzielni. - Uważam, że oferty są już na tyle dopracowane, że można spokojnie pokusić się o wdrożenie jednej z nich w życie.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu "Naszego Tygodnika Wieluń Wieruszów Pajęczno".

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

z bloku (gość)

to są rozgrywki pisowskie chcą zmieszać wszystko tak jak pewna grupa chciała zmieszać w OSP dobrze że ich wykopali z zarządu.
Tak musimy zrobić w naszej spółdzielni jak w OSP.
Panie Wojtku proszę się nie załamywać.
Przyjdą wybory do samorządu, ludzie już się przekonali na tych pisowskich metodach.

bllll (gość)

Tą zadymę robią nie ci co mieszkają na osiedlu, bo im nie zależy co się będzie z tą spółdzielnią działo, bo to są rozgrywki polityczne bo się zbliżają wybory, a niektórzy ponownie chcą za wszelką cenę wygrać te wybory.

Rozsądny (gość)

Całe szczęście, że nie kupiłem mieszkania w tej spółdzielni, za moment będą tam niezłe jaja z ogrzewaniem i lokale stracą na wartości.Odradzam zakupu tam mieszkania, szkoda kasy i zdrowia.