Trzy młode osoby zginęły w wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 14 pomiędzy Sieradzem i Złoczewem

Do tragicznego wypadku na krajowej 14 doszło w niedzielę około godziny 22 w miejscowości Próba. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni mężczyzna kierowca forda probe, jadąc od strony Sieradza w kierunku Złoczewa, na prostym odcinku drogi wyprzedzał samochód ciężarowy. Po wykonaniu manewru kierowca osobówki wrócił na prawy pas jezdni, po czym stracił panowanie nad pojazdem, który z ogromną siłą uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem oraz dwaj pasażerowie w wieku 16 i 20 lat. Kolejny pasażer, w wieku 19 lat, trafił do szpitala w Sieradzu. Okoliczności wypadku badają sieradzcy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wieluniak (gość)

Przepis na wypadek: 20 - 30lat życia, dobra fura, głośna muzyka, koledzy w aucie, ciężka noga i gotowe.

Marks (gość)

Miejscowość Próba przekreślona znaczy że nie przeszedł Próby... swoja droga na tamtejszym ograniczeniu do 50 km/h nie wyglada aby tyle tam bylo...