Sztab WOŚP w Konopnicy. Oni będą kwestować w niedzielę na ulicach gmin w powiecie wieluńskim[FOTO]

120 wolontariuszy liczy w tym roku sztab WOŚP w Konopnicy, który ma swoją siedzibę w miejscowej Szkole Podstawowej.

Wczoraj odbyło się zebranie organizacyjne, podczas którego szefowa sztabu Marta Sibiak wraz z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Konopnicy Michałem Janikiem i wicedyrektor Julitą Zgondek omówili kwestie organizacyjne i ustalili w jakich regionach w niedzielę będą kwestować wolontariusze. Teren jest rozległy, bo podobnie jak w ubiegłym rok do sztabu dołączyły szkoły w Pątnowie i Ostrówku(koordynatorkami akcji są w tych rejonach nauczycielki: Małgorzata Raducka i Dominika Skał). W związku z tym wolontariuszy zobaczymy nie tylko na terenie gminy Konopnica, ale także gmin Pątnów, Ostrówek, Osjaków i Wieluń.

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 09:53

http://kontrowersje.net/dlaczego_nienawidz_owsiaka_a_nienawidz_go_za_wszystko
Nazywam się Piotr Wielgucki, za chwilę skończę 47 lat, od 19 lat jestem żonaty, mam siedemnastoletnią córkę, najlepszą uczennicę gimnazjum i najlepszą uczennicę LO. Mieszkam w drewnianym domku pod lasem, na półhektarowej działce, przy sześciohektarowej ziemi ornej, która również należy do mnie. Posiadam wykształcenie wyższe, 16 lat temu założyłem prywatną firmę, z której się utrzymuję, wcześniej pracowałem gdzie się da i jak się da.

nienawiść «uczucie silnej niechęci, wrogości do kogoś lub do czegoś»

Jestem pełen wrogości i niechęci wobec Owsiaka, ponieważ on jest zaprzeczeniem mnie. Niczego w życiu nie osiągnął, ale wszystko zostało mu dane. Szkołę skończył dzięki żonie i pani od matematyki, która przyjęła łapówkę za napisanie matury połowicznemu analfabecie. Na Akademię Sztuk Pięknych startował cztery razy i wyleciał na bruk po pierwszych pytaniach. Próbował szczęścia jako witrażysta, ale się okazało, że matura za łapówkę i cztery zawalone egzaminy na studia, to nie przypadek.

Pierwszy publiczny występ załatwił Owsiakowi Wojciech Waglewski. Pierwszą firmę założył Owsiakowi Walter Chełstowski. Pierwszą udaną zbiórkę publiczną, po dwóch absolutnych porażkach w Jarocinie i klubie „Stodoła”, zorganizowali Owsiakowi peerelowscy spece: Nina Terentiew i Maciej Domański. Fundację WOŚP założył Owsikowi Walter Chełstowski, kontakty ze szpitalami załatwił Bohdan Maruszewski. Kasę Owsiakowi od zawsze zbierają dzieci i organizacje pozarządowe: hufce, domy kultury, inne fundacje. Koszty ponoszą samorządy, budżet centralny. Oprawę medialną robią celebryci, gwiazdki i gwiazdeczki, sponsoring banki i firmy pokrewne. Prawdziwą i gigantyczną kasę zorganizował Owsiakowi Jacek Stachera, partner życiowy Aleksandry Owsiak, który z „Mrówki całej” rozmnożył stado słoni. Co zatem w tym wszystkim robi sam Owsiak?

Gada jak Bolek w podstawówce: „przyszłem”, „włanczam”, „koszulkiem”. Pacykuje sraczkowate grafiki, wyśmiane przez komisję egzaminacyjną ASP. Wysypuje pieniądze z puszek dzieci, wkłada na konto i trzyma przez dwa lata, żeby mu urosły odsetki na marzenia – „Polski Łudstok”. Przy tej indolencji pojawia się prymitywna manipulacja, parawan z chorych i zmarzniętych dzieci, podgrzewanie atmosfery grozy, że wszyscy bez Owsiaka poumieramy, czyli solidne fiksum dyrdum. I taki frustrat, taki nieuk, takie beztalencie, robi za wychowawcę dzieci i młodzieży. Czuję głęboką niechęć wobec tego kogoś/czegoś, czyli zgodnie ze słownikiem PWN czuję nienawiść. A najgorsze jest to, że Owsiak to 100 razy większy ode mnie megaloman i buc, a ja nie lubię przegrywać w żadnej dyscyplinie, dlatego nienawidzę Owsiaka za wszystko.
Źródło foto:

http://s.redefi...

12.01.2019, 22:47

Widać, że nic się nie stało? 32 500 zł Jerzy O. "zaksięgował" zarówno w zbiórce publicznej czyli w "puszce", jak i w rozliczeniu Allegro. Tym sposobem do rekordu poszło 65 000 zł, ale to jeszcze nie koniec, do zbiórki publicznej weszła też wartość „darowizny”, tych samych biletów na 29 000,01 zł.
Z realnej sumy uzyskanej na rzecz WOŚP poprzez sprzedaż biletów za 32 500 zł na Allegro, pan Jerzy O., tworząc księgowe cuda na kiju, trzy razy sprzedał zmarzniętym dzieciom te same bilety i zamiast 32.500 zł wrzucił do "rekordu" 94 000,01 zł. Takie operacje były powtarzane wielokrotnie na dużo większe sumy!

12. Jerzy Owsiak nic nie ma z WOŚP i „Mieszka w bloku”?

"Mieszkanie w bloku" to połaczone dwa apartamenty o wartości ponad milion złotych, kupione za gtówkę, a w każdym razie mieszkanie w księdze wieczystej nie jest obciążone hipoteką.
Skromne auto za 250 000 zł w wyposażeniu podstawowym ile Owsiak dokupił dodatków wie, ale nie powie. Za paliwo, serwisowanie, ubezpieczenie płaci WOŚP, śmiga "Jurek" do pracy, na dyskoteki i wycieczkę do Paryża.
13. WOŚP krytykują „hejterzy” i skazany za oszczerstwa Matka Kurka, a Jerzy O. jest wiarygodny, uczciwy, niekarany, gra ponad podziałami politycznymi i ma merytorycznych obrońców?

Serduszka WOŚP, cytat z zeznań Jerzego O. w sądzie, wypowiedzi publiczne i akacje "orkiestrowe".
Wyrok Matki Kurki dotyczy słów „król żebraków” i „hiena cmentarna na dorobku”, czyli znieważenia Jerzego O., wszystkie zarzuty dotyczące nieprawdziwych informacji na temat finansowania WOŚP, „Złotego Melona” i firm rodzinnych Jerzego O., które rzekomo miał podawać Matka Kurka, Sąd w CAŁOŚCI ODRZUCIŁ.

12.01.2019, 22:44

Cała ta ludowa zabawa przez lata była organizowana w fatalnych warunkach higienicznych i bez należytego zabezpieczenia ze strony odpowiednich służb. Założę się, że w Polsce może kilka tysięcy osób wie, że "Przystanek Woodstock" przez wiele lat odbywał się na polu minowym, czyli terenach po radzieckich poligonach, skąd wyjmowano tysiące min, niewypałów, niewybuchów i pocisków. Powyższe fakty potwierdza nie "wariat ze Złotoryi", ale raport NIK. Prawdziwy Woodstock wykreował legendy muzyki: Joe Cocker, Carlos Santana, Jenis Joplin. Polski Jarocin wypromował kultowe kapele: TSA, Tilt, Brygada Kryzys, Dezerter. Owsiak najpierw zarżnął największy i fenomenalny festiwal rockowy w Jarocinie, potem z "Woodstocku" zrobił coś pomiędzy karaoke i wiejską dyskoteką, gdzie od czasu do czasu ściąga emerytów udających "metalowców.

Kogo wypromował Owsiak? Nieśmiertelni są "ortalionowi sataniści" z grupy "Hunter", to też legenda, ale pobliskich gmin i powiatów. Wszystko to jest dyskwalifikujące, ale są jeszcze tragiczne statystyki. "Przystanek Woodstock" jest jedynym festiwalem w Polsce, na którym od lat giną ludzie. W sumie, w latach 2010-2014 było 6 zgonów, większość to wynik upojenia alkoholowego. Każdego organizatora podobne statystyki zniszczyłyby w ułamku sekundy, Owsiak bezczelnie wychodzi przed kamery i krzyczy o "najwyższych standardach bezpieczeństwa", ale to też się kończy. W tej chwili prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie naruszeń ustawy o zbiórkach publicznych i innych art. Kodeksu Karnego.
11. Kup coś na Allegro, tak też wrzucasz do puszki i walczysz o rekord w kolejnym Finale WOŚP?

Allegro nigdy nie należało do zbiórki publicznej i nigdy pieniądze z Allegro w całości, a nawet w połowie nie zostały przeznaczone na cele zbiórki.Treść uchwały WOŚP rozliczającej XXI Finał:

W wyniku zbiórki Fundacja WOŚP zebrała 50 657 747,68 zł. Po odliczeniu kosztów przeprowadzenia
zbiórki oraz środków uzyskanych poza wymogami ustawy z dnia 15 marca 1933
o zbiórkach publicznych (aukcje Allegro dopisek red.), do rozliczenia w MAiC pozostała kwota 45.023.597,47 zł.

Inny przykład. W czasie XXII Finału pieniądze jedynie z trzech aukcji Allegro zostały rozliczone w ramach zakupu sprzętu dla szpitali:

- 21 sztuk ikonografii Edwarda Dwurnika pt. ..Gdańsk 2011” otrzymanych od Desa Modern S.A. w łącznej wysokości 19.589,50 zł.
- roczne użyczenie loży biznesowej otrzymanego od firmy PL.2012 : 74.200,00 zł,
- licytacja dwóch biletów lotniczych w klasie Elite Club na przelot samolotem Boening 787 Dreamliner otrzymanego od Złoty Melon SP. z o.o.: 32.500,00 zł.

Wartość licytacji z całego Allegro to 3 524 968,16 zł.

"Rekord" to jedna wielka kreacja księgowa, te same kwoty są wielokrotnie zapisywane i dublowane.

Dane ze strony WOŚP, dotyczące "rekordu", czyli łącznej kwoty zebranej w ramach XXII Finału:
Zebraliśmy:52.448.765,49 PLN >

Na koncie finałowym uzbieraliśmy: 48.923.797,33 PLN
Na aukcje.wosp.org.pl zebraliśmy: 3.524.968,16 PLN

Proszę spojrzeć na pozycję nr 1 i pozycję nr 2. Co widać? Nic nadzwyczajnego? No to przypomnę rozliczenie zbiórki:

(...) środki ze sprzedaży podczas licytacji dwóch biletów lotniczych w klasie Elite Club na przelot samolotem Boening 787 Dreamliner otrzymanego od Złoty Melon SP. z o.o.: 32.500,00 zł.

To teraz zobaczmy co się stało z kwotą Allegro, czy się pomniejszyła o przeniesione do "puszki" bilety LOT?

12.01.2019, 22:42

Nigdy Jerzy O., ani 30 biurokratów WOŚP nie wyszło na ulice i nie zbierali pieniędzy. Jedynym sztabem, który bierze pieniądze z puszek za organizację Finału w Warszawie i do tego wypłaty jest sama WOŚP i Jerzy O. z rodziną. Koszt organizacji Finału to średnio 2,5 miliona, wypłaty dla pracowników 200 tys.
Ponad to koszty administracyjne WOŚP sięgają 7 milionów złotych, 30 pracowników ma do dyspozycji 4 nieruchomości i flotę kilkunastu samochodów. Dzieci zbierające do puszek nie dostały od Jerzego O. słonego paluszka. WOŚP nie zbiera żadnej kasy, WOŚP pasożytuje na „sztabach” i samorządach, następnie przejmuje okrągłą sumę, odcina od niej swoje koszty, resztę przez półtora roku trzyma na koncie, by skasować kolejne 2 miliony z odsetek i dopiero na końcu Jurek łaskawie kupuje sprzęt medyczny. Zakupy odbywają się w skandalicznych warunkach, w tej chwili jest złożonych kilka zawiadomień do prokuratury i sądów administracyjnych z podejrzeniami o korupcję i ustawione konkursy. O tym wszystkim media milczą!

Magia WOŚP i charyzma Jerzego O. została podsumowana samodzielną zbiórką fundacji, bez telewizji, organizacji pozarządowych i samorządów biurokraci i showman przez pół roku zebrali do puszek 278,82 zł
8. Artyści grają za darmo, a ZAIKS zwalnia z opłat?

Wielka i od samego początku ściema! Po polsku mówiąc gówno prawda, połaczona z potężnym biznesem robionym na chorych i zmarzniętych dzieciach.
9. "Przystanek Woodstock" to podziękowanie dla wolontariuszy, bezpłatna, najbezpieczniejsza i najpiękniejsza impreza rockowa?.

Nie dołączę do krytyków, którzy twierdzą, że na "Przystanek Woodstock" przyjeżdżają przyszli złodzieje, bandyci, gwałciciele, alkoholicy itd. Festiwal rockowy ma swoje prawa, chociaż dla mnie to festyn ludowy z tanim wyszynkiem na konserwach Lidla, ciepłą lurą udającą piwo i dymem "zioła" unoszącym się nad namiotami. Młodzi ludzie mają to do siebie, że korzystają z życia i nawet jeśli się upodlą, co na "Przystanku Woodstock"jest zjawiskiem masowym, to wcale nie wyznacza moralnej czy intelektualnej degrengolady. Poszaleją, dorosną, zrozumieją. Patologia w tej imprezie tkwi w kilku innych miejscach. Dla Owsiaka "Przystanek Woodstock" to największe żniwa, "Złoty Melon" ma wyłączność na obsługę, a przez lata "Mrówka Cała" posiadała prawa autorskie i wielosettysięczne zlecania na obsługę medialną. Te profity teraz przejęła firma Tabasco Jacka Sztachery, partnera życiowego Aleksandry Owsiak.

12.01.2019, 22:39

b. Budżetowa kieszeń podatnika.

Milionowe koszty związane z zabezpieczeniem imprez WOŚP przez służby mundurowe.
Milionowe sponsorowanie przez spółki skarbu państwa, zwolenia z VAT.
Bizantyjskie przygody "Jurka" - godzina lotu F16, 20 000 złotych.

c. Abonamentowa kieszeń podatnika.

Szef TVP2 Wojciech Pawlak: Niczego nie zabieramy, my dajemy. Inwestujemy w tę imprezę 1,6 mln zł, angażujemy ponad tysiąc ludzi. Jesteśmy otwarci na rozmowy z fundacją, ale nie w tej formie.

Czas antenowy dla WOŚP: TVP2 6,10 h, TV Regionalna 45 m, TV Polonia 4,10 h, łącznie 11,5h. Przy tym była cała masa wejść w najbardziej atrakcyjnym czasie antenowym i w najbardziej oglądalnych serwisach, jak Teleekspress, Wiadomości, Panorama, plus regionalne ośrodki Polskiego Radia.

Licząc tylko i wyłącznie wejścia WOŚP w TVP2 według cennika reklam uzyskujemy: 8 776 650

Analiza kosztów czasu antenowego TV publicznej daje ponad 10 milionów dla samej TVP2.
6. Gdyby nie sprzęt WOŚP, dzieci umierałyby w szpitalach?

To nie dzieci żyją dzięki Owsiakowi, ale Owsiak i jego żona żyją z instrumentalnego traktowania dzieci. Jerzy Owsiak po śmierci 2,5-letniej Dominiki wszczyna awanturę, grozi zamknięciem WOŚP, obarcza winą za śmierć dziecka ratowników i dyspozytorów medycznych. Następnie spotyka się ministrem Arłukowiczem, wręcza mu projekt szkoleń sfinansowany przez WOŚP i zapowiada, że wystawi do przetargu na szkolenia firmę „Złoty Melon”. Obrzydliwe granie na emocjach, sznataż emocjonany, działania na poziomie sekty, które bardzo łatwo tą samą idiotyczną metodą można odwrócić. Bliźniaki w szpitalu we Włocałwku umarły pomimo sprzętu WOŚP, 8-letni chłopak umarł we Wrocławiu pomimo sprzętu WOŚP. Mały Adaś przeżył na sali szpitalnej w Prokocimiu bez jednego "serduszka" WOŚP.

7. Czy ty zrobiłeś więcej dla chorych dzieci od „Jerzego O.”? Nie dajesz nie krytykuj, WOŚP rozlicza się co do grosza i bez charyzmy „Jurka” nic by się nie udało ?.

Na pewno zrobiłeś więcej. Jedynymi osobami, które do puszki nie tylko nie wrzucają, ale wyjęły miliony złotych i przelały do swoich rodzinnych firm (patrz punkt 4.), są Lidia Niedźwiedzka-Owsiak i Jerzy Owsiak. Każdy zrobił więcej dla dzieci, bo nikt im tyle nie zabrał.
Fundacja WOŚP nie zbiera pieniędzy do puszek, na jej rzecz działają tzw. „sztaby”, czyli po prostu szkoły, domy kultury, hufce harcerskie.
Te podmioty nie biorą ani złotówki za organizację zbiórki i nie dostają od WOŚP suchego chleba z wodą źródlaną, chociaż ustawa nakazuje zapewnie wolontariuszom ciepłych napojów i posiłków. Samorządy i czasami sponsorzy ponoszą wszelkie koszty. Rozliczenia ze sztabami to jeden wielki skandal. Pieniądze liczą sztaby, przekazują do banków, ale na końcu to WOŚP wystawia potwierdzenie, które ma się nijak do sprawozdania. Prócz różnic w kwotach, co jest niedopuszczalne, „Jurek” w ogóle nie rozlicza walut obcych i kosztowności (obrączki itp.)

12.01.2019, 22:37

W tej chwili to firma Tabasco Jacka Stachery, partnera życiowego Aleksandry Owsiak (córki Jerzego O.), jest numerem jeden.
Pan Jacek jest ojcem najmłodszej wnuczki Jerzego O., jednocześnie pracownikiem „Złotego Melona”, fundacji WOŚP i szefem zatrudnionej w Tabasco Aleksandry Owsiak. W rodzinie nic nie zginie.
W rezerwie „Złoty Melon” ma firmę „Jasna Sprawa” należącą do Jerzego O.
Zgadnijcie, kto te usługi wykonuje? O zgadywaniu piszę całkiem poważnie, bo Jerzy O. i na torturach nie chce tej najsłodszej tajemnicy wyjawić. Na szczęście część danych jest dostępnych.
Przesuwanie kosztów na WOŚP i powiększanie zysków „Złotego Melona” pozwala Jerzemu O. zlecać usługi na dziesiątki milionów złotych,prywatnym firmom należącym do samego Jerzego O. lub najbliższej rodziny pana "Jurka". Kiedyś naczelnym podwykonawcą była "Mrówka Cała" należąca do Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak, która z firmy "Złoty Melon" i Fundacji WOŚP otrzymała przelewy co najmniej na 1 300 000 złotych

12.01.2019, 22:32

Zbliża się 24 Finał WOŚP i czas na przedstawienie wszystkim Polakom, a szczególnie potencjalnym ofiarodawcom, kompendium wiedzy na temat biznesowej organizacji. W zeszłym roku napisałem tekst Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę" i to zestawienie nadal jest aktualne, wymagało jedynie uzupełnienia o nowe informacje, które prostują nowe kłamstwa. W rzeczywistości medialnej wizerunek Jerzego O. i Fundacji WOŚP jeszcze się jako tako trzyma, ponieważ stara technika propagandowa z jednej strony rozpowszechnia fałszywe obrazy krytyków, z drugiej milczy na temat prawdziwej twarzy firmy i jej szefa. Zupełnie się tym nie zrażam i z pełną konsekwencją przypominam jak jest naprawdę i co się kryje za parawanem „charytatywności” zbudowanym z radosnych twarzy dzieci. Zebrałem ponownie wszystkie najważniejsze pytania w jedną całość i przedstawiam obszerną „ściągę” z odpowiedziami, które składają się wyłącznie z faktów i dokumentów. Kto będzie chciał dokonać rzeczowej analizy zamiast ekscytować się zwyczajowym „to rzuć na tacę czarnym”, ten z całą pewnością nie będzie miał zmarnowanych 15 minut życia. Główny problem z Jerzym O. polega na tym, że on nie pomaga, ale szkodzi i to w wielu obszarach życia publicznego. Przeciw matematyce, logice i etyce bezlitośnie obnażających WOŚP i Jerzego O. wytacza się „moralny” slogan: „niechby nawet kradł, ale przecież dzieci ratuje”. Takie same argumenty są powielane w najbardziej patologicznych rodzinach, gdzie mąż i ojciec bije żonę, dręczy dzieci, przepija połowę wypłaty, ale jednak drugą połowę przeznacza na chleb z pasztetem i dzięki temu wszyscy żyją. Odruch serca to bezinteresowność, nie marketing, szantaż emocjonalny i setki kłamstw usprawiedliwiających cyniczne wykorzystywanie ludzkiej wrażliwości. 13 groszy na 24 Finał WOŚP. Lubi to Adam Nieznaj i 2 innych użytkowników
Piotr Wielgucki
‏ @Matka_Kurka
1 godz.1 godzinę temu

Na większość pytań odpowiedzi znajdziecie tutaj:
Kompendium "Wielkiej Ściemy"! 13 groszy do puszki 24 Finału WOŚP i portfela Jerzego O.!

12.01.2019, 00:43

Maria Staromłyńska Udają inteligentów, mają się za elitę, ale to pospolite chamy i prostaki, które zasmakowały lepszego życia, a których to w październiku 2015 roku Polacy odsunęli na boczny tor. Ta udawana elita pozakładała garnitury, krawaty, garsonki i lakierki, ale prostactwo w nich pozostało. Niby na oko są w porządku, ale tylko ich rusz, to zaraz potok wulgaryzmów leje się z buzi jak woda z kranu. Z takiego niby inteligenta prostactwo kiedyś musi wyjść, bo nie sposób udawać kogoś kim się nie jest. Pani Basiu, prawda zawsze boli i to ich doprowadza do wściekłości. W takich sytuacjach maski opadają i ujawniają się te pseudo elity. Dobrą robotę Pani robi i co najważniejsze ma Pani dużo wielbicieli. ♥️
Justyna Jakubiak Pani Barbaro, proszę o więcej tych genialnych filmików, może Ci wszyscy ludzie, którzy w ten sposób komentują Pani sztukę dostaną właśnie to, czego tak szczodrze Pani życzą. Żałuję że sama nie posiadam takiego medium ekspresji, jak Pani Plastusie. Czekam na następne zaoranie tego kipiącego jadem lewactwa
Tymon Korczyc Pani Basiu niech pani sie nie przejmuje tym idiota od Owcika żadne argumety do lba nie dochodza lubią jak ich guru ich rypie od 25 lat i zyje jak panisko teraz bedzie tak samo po krzyczy i sie debile daza zmanipulować no przecież to dla biednych dzieci

12.01.2019, 00:42

, których zadłużenie jest większe niż suma wszystkich akcji WOŚP do tej pory, łącznie z jałmużną jaką zabezpiecza dla siebie pan Owsiak. Takich zadłużonych szpitali w Polsce są dziesiątki a roczny budżet Służby Zdrowia, to około 80 mld zł. Jeżeli którykolwiek z wyznawców Owsiaka żąda podpisania deklaracji o niekorzystaniu z urządzeń wydzierżawionych szpitalom przez WOŚP, to jest to zwykle ssyństwo i skrajny debilizm.
Bianka Mazurkiewicz Oni są żywą antyreklamą WOŚP. Myślą, że jak przykleją sobie serduszko na kurtce to są dobrymi ludźmi. Ale wiecie co, serce najlepiej mieć pod kurtką. 😉 Wtedy i stosunek do ludzi, z którymi się nie zgadzamy jest bardziej przyjazny. Ci hejterzy nie mają serca dlatego szukają jego taniej imitacji.

12.01.2019, 00:41

Eva Goletz A wiecie że Mastercard daje 5zl na WOŚP za tweeta z #mastercardgrazwosp
Ewa Dalkowska Artystka kurwa ze spalonego teatru! Nikt by na to nie poszedł, a że doba Internetu to bryluje, to może pokazać swoje wypociny! Do Rydzyka z ta plastelina! Może co jeszcze ulepisz
Mirosław Drewnowski W ciągu 36 lat mojej dotychczasowej pracy zawsze byłem płatnikiem netto do budzetu i przez ten czas wpłaciłem na służbę zdrowia kilkaset tysięcy złotych, a niezależnie od tego, przy różnych okazjach wspomagam potrzebujących. Wyjątek stanowi WOŚP, która oprócz swojej dobroczynności jest sposobem na wygodne i bardzo dostatnie życie pana Owsiaka i jego rodziny.Nie wpłacałem na WOŚP i nie mam zamiaru wpłacać przede wszystkim z tego powodu i żadne złorzeczenia i zaklęcia naiwnych, otumanionych osobniczek nie robią na mnie wrażenia. Rzuci taka 10 złotych do puszki i wydaje się jej, że cała Polska leczy się dzięki jej szlachetności... Tak tylko dla uświadomienia skali podam, że są szpitale wojewódzkie,

12.01.2019, 00:40

Grzegorz Magdziorz Małgorzata Kunach-Pitroch Owsiak do dzis nie chce do sadu zaniesc
dokumentow ksiegowych..Dalej mu dawajcie na zycie
Andrzej B. Kamiński Grzegorz Magdziorz Owsiek i tak zmiękł, bo zamiast latać po sądach, to dzwoni po firmach, gdzie zatrudnieni są ludzie którzy mają o nim krytyczne zdanie i straszy konsekwencjami. Normalnie jak za czasów jego ubeckiego tatusia, Cenzura.
Artur Leśnodorski Nie było mnie dwa tygodnie. Ależ Pani trafiła (w punkt). Więcej tu bolszewików niż pod Komarowem w 1920 roku. To prawdziwa sekta.
Artur Betcher Każdy normalny człowiek widząc cię na ulicy powinien podejść i napluć ci w twarz czego serdecznie ci życzę a mnie od tego powstrzyma tylko i wyłącznie odległość. Tym „dziełem” bowiem dorównałaś jednej pseudo-dziennikarce z Chicago i niejakiemu Wielguckiemu w zohydzeniu prawdziwego dzieła jakim jest samo istnienie WOŚP.

12.01.2019, 00:38

Kasia Mróz To wstyd straszny, że przyłożyła Pani rękę do tej żenującej animacji... Nie życzę Pani źle ale zastanawiam się czy w szpitalu nie będzie pani korzystać ze sprzętu który trafił tam dzięki WOŚP..?
Marcin Dol gdzie są faktury? łatwo latać po szpitalach i oklejać co się da serduszkami, a co powiesz o osobie co wysyła dzieci na mróz, a później bawi się w mrówkach i melonach za pieniążki przez nich zebrane, tak dla twojej informacji, każdy się dorzuca do tego przekrętu, nawet jak nie chce
Marcin Dol a światełka do nieba itp, to Owsiak wychodzi, macha różdżką i samo z siebie się bierze? czas antenowy tyle lat to gratis był? na 10zł zebrane, melon z mrówką biorą 5zł, a w organizacjach imprez dostaje kolejne 10zł z np: moich, a tak dla przypomnienia, prezydent szogun od tak rzucił na referendum tyle co melon zbiera, jak mu się pod .... zaczęło palić i cała kasa poszła w błoto
Jan Piesiak Ten kwik i jad tylko świadczy o właściwym kierunku działań, Pani Barbaro. Tak dalej. Nie owsiki się miotają.

12.01.2019, 00:35

Barbara Piela
!!!!!!! Bardzo proszę o podawanie dalej
Komentarze i życzenia od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla mnie (łącznie z życzeniem śmierci)- wszyscy z serduszkami w klapach, pod moim filmem o Owsiaku jest grubo ponad 1000 podobnych życzeń (pewnie zaraz co lepsze zaczną usuwać, ale są zarchiwizowane, specjalnie dla policji i prasy).
Zostawiam bez komentarza
Dagmara Chraplewska-Kołcz Piela jesteś NIE-NOR-MAL-NA! W skrócie i do brzegu, więc masz szansę zrozumieć. I życzę ci tępa kukło, żebyś spotkała na swojej drodze ludzi, których dzieci żyją dzięki WOŚP i Owsiakowi. Mam nadzieję, że wdepczą cię w gwno, które wiadrami produkujesz! Jak cie spotkam, chętnie zacznę!
Pawel Jewiarz Ty chuju cytaty radomski poczekaj aż wszystko wróci na swoje miejsce ty też wrócisz na swoje tania kurwo!!!
Piotr Domin Pamiętaj szmato, rano gdy spojrzysz w lustro napluj sobie w ryj !!!
Jan Chudy podła szmata - to najłagodniejsze określenia dla takiej obrzydliwej pseudoartystki !
Mariusz Rosik skurw... pisu i lepiej wiejcej nie mówie.... ŻENADA! P.S. sponsorem tego badziewua pan gruby z torunia?

09.01.2019, 17:27

Jurek nie ma gorszego , lepszego sortu . Nie dajmy sie sprowadzic do tego co PiS robi z ludzmi . Nie dzielmy i nie dajmy sie dzielic . Pomoc blizniemu plynie z serca i wiary w to co czynimy . A ty i twoi pomocnicy robicie dobra robote w imie milosci blizniego . Niestety tego samego sformulowania nie moge uzyc w stosunku do rzadzacych i kleru . Nasza droga jest prosta i bez przeszkod . Aby taka pozostala i zawsze sluzyla innym !!! . Dzieki ze jestes ❤️❤️❤️🧡💛💚💙💜🖤

09.01.2019, 17:22

psy szczekają a orkiestra gra dalej ♥️♥️♥️

09.01.2019, 12:08

Pediatra a WC też oblepiłeś tymi serduchami?????

09.01.2019, 12:05

Pediatra masz kolegę psychiatrę spróbój może ci leki przepisze lub zmieni dawkę

09.01.2019, 12:05

Pediatra masz kolegę psychiatrę spróbój może ci leki przepisze lub zmieni dawkę

09.01.2019, 12:01

To są tanie rzeczy powiedział Jurek. Produkcja serduszka tylko 1,70zł a puszki 15.00zł,,,

09.01.2019, 11:58

Puszki jeszcze puste a premia 4 melony juz podzielona

09.01.2019, 11:57

Dowejta ile chceta biere wszystko

08.01.2019, 21:38

Takis MONDRY jest! To podpisz sie pod tym - w razie wypadku ani Ja ani Moje Dziecko nie bede korzystal ze sprzetu Wielkiej Orkiestry.. polecam przykleic na czole! 60% sprzetu co mamy w Matce Polce w Lodzi pochodzi od WOŚP!

08.01.2019, 21:31

psy szczekają a orkiestra gra dalej ♥️♥️♥️

08.01.2019, 21:27

126mln zl POLACY zebrali na WOŚP w 2018 roku! 165mln zl PiS podarowal Rydzykowi przez 3 lata! WSTYD! To się Rydzyk wkurzy , on przez 3 lata , a WOŚP w jeden rok 😂😂😂

08.01.2019, 18:39

Znow bede mnie te zabraki gonic po ulicach za ta nalepke , wole psom karme kupic i zawisc do schroniska , chociaz wiem na co te pieniadze pojda , a nie owsiak se dziela sztuki bedzie kupowal pfuuuuu

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3