Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu bawili się na tradycyjnej studniówce. W tym roku młodzież wybrała się w muzyczną podróż do Paryża. - Studniówka, to bal niezwykły, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, który uświadamia wam, moi drodzy maturzyści o tym, że już wkrótce przekroczycie symboliczny próg dojrzałości - podkreślała Elżbieta Karpisiewicz, dyrektor I LO w Kaliszu. - To po balu pozostanie nam już tylko odliczanie do matury. Zanim jednak to nastąpi, wszyscy mieli okazję odrobinę zaszaleć na wspólnej zabawie, która trwała do rana. A jak się bawiono? Zobaczcie sami.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bożenka (gość)

Błagam, powiedźcie jak moje Skontaktować się z tym Przystojniakiem z 18 zdjęcia. Naprawdę jesteś śliczny widać, że masz styl, Idelanie dopasowany garnitur, śliczna muszka i gustowne Okularki ! :*

BŁAGAM POMÓŻCIE !!!!

Tadek (gość) (Kościuch)

http://kalisz.naszemiasto.pl/galeria/opis/1727315,studniowka-uczniow-ii-liceum-ogolnoksztalcacego-im-tadeusza,galeria,id,t,tm.html#4140b3f5356983c1,1,3,5

ppp (gość)

Koleżanka ze strony 60 (niebieska sukienka, blond włosy) zdecydowanie powinna wygrać TYTUŁ NAJPIĘKNIEJESZEJ! Przecudnie się prezentuje i niezwykła kreacja! Gratuluję wspaniałego gustu oraz powodzenia na maturze, Basiu! :-)

:) (gość)

bez przesady zdjęcia ze studniówk III LO również można było znaleźć w internecie - POZDRAWIAM

Anonim (gość)

Przepraszam bardzo, a w Kaliszu to innych szkół licealnych prócz I LO nie ma? Bo mam takie wrażenie, że tylko Asnyk jest w naszym mieście.