Studniówka 2014. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu [ZDJĘCIA]

Ponad 130 maturzystów bawiło się na studniówce Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu

Bal maturalny ZS nr 1 w Wieluniu obył się w hali sportowej. – Studniówka to jest bal nad bale, a nie zwykła potańcówka – podkreślała dyrektor szkoły Elżbieta Urbańska-Golec, a niejako potwierdzeniem jej słów był dopracowany w szczegółach polonez, do którego maturzystów przygotowali nauczyciele Robert Grabowski i Kamila Jenś. Do tradycyjnego tańca zaproszono również nauczycieli i gości, wśród których byli m.in. sekretarz powiatu wieluńskiego Andrzej Chowis, burmistrz Janusz Antczak i była dyrektor szkoły Krystyna Pastusiak. Na studniówce ZS nr 1 nie mogło obyć się bez muzycznej niespodzianki, którą tym razem był taniec belgijski.

Komentarze (12)

avatar
avatar
zawsze miła (gość)

Ogarnij się człowieku na samym dole. Najpierw spójrz na siebie a potem krytykuj innych. I daruj sobie te komentarze... buziaczki

avatar
Gość3 (gość)

Co za zrzędliwe ludzie...pewnie żal się zrobiło bo latka uciekają...Trochę optymizmu. Dziewczęta miały przyjść w workach po mące? Ogarnijcie się!!!

avatar
to ja (gość)

Niektóre zdjęcia bez granic przyzwoitości, aż się zastanawiam czy to na pewno bal studniówkowy. Zero wstydu, ale jaka młodzież taka reprezentacja szkoły.

Wybierz kategorię