Ponad 130 maturzystów bawiło się na studniówce Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu

Bal maturalny ZS nr 1 w Wieluniu obył się w hali sportowej. – Studniówka to jest bal nad bale, a nie zwykła potańcówka – podkreślała dyrektor szkoły Elżbieta Urbańska-Golec, a niejako potwierdzeniem jej słów był dopracowany w szczegółach polonez, do którego maturzystów przygotowali nauczyciele Robert Grabowski i Kamila Jenś. Do tradycyjnego tańca zaproszono również nauczycieli i gości, wśród których byli m.in. sekretarz powiatu wieluńskiego Andrzej Chowis, burmistrz Janusz Antczak i była dyrektor szkoły Krystyna Pastusiak. Na studniówce ZS nr 1 nie mogło obyć się bez muzycznej niespodzianki, którą tym razem był taniec belgijski.

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zawsze miła (gość)

Ogarnij się człowieku na samym dole. Najpierw spójrz na siebie a potem krytykuj innych. I daruj sobie te komentarze... buziaczki

Gość3 (gość)

Co za zrzędliwe ludzie...pewnie żal się zrobiło bo latka uciekają...Trochę optymizmu. Dziewczęta miały przyjść w workach po mące? Ogarnijcie się!!!

to ja (gość)

Niektóre zdjęcia bez granic przyzwoitości, aż się zastanawiam czy to na pewno bal studniówkowy. Zero wstydu, ale jaka młodzież taka reprezentacja szkoły.