Robert Duda kolejnym kandydatem na burmistrza Wielunia

Komitet wyborczy Sport-Zdrowie-Edukacja stawia na Roberta Dudę w wyborach burmistrza Wielunia
Robert Duda w przeszłości pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Wieluniu
 Zbyszek Rybczyński

53-letni Robert Duda jest jednym z czterech radnych miejskich klubu Sport-Zdrowie-Edukacja. Na początku tej kadencji przez krótki okres był przewodniczącym rady. Wcześniej funkcję tę sprawował w latach 2003 – 2006. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Wieluniu.

W latach 2002 – 2004 Robert Duda przewodniczył strukturom SLD w Wieluniu. Od 2005 r. nie należy do żadnej partii politycznej. Jest jednym z założycieli KWW Sport – Zdrowie –Edukacja, który po raz pierwszy przystąpił do lokalnych wyborów w 2014 r.
- Aby skutecznie zarządzać gminą, trzeba znać potrzeby mieszkańców we wszystkich obszarach jej działalności. Moja kadencja będzie okresem szeroko pojętego dialogu i konsultacji społecznych – deklaruje Robert Duda.

Szczegółowy program wyborczy oraz kandydatów na radnych KWW Sport – Zdrowie –Edukacja przedstawi wkrótce na specjalnie zwołanej w tym celu konferencji. Będziemy o tym informować na naszym portalu.

Robert Duda jest siódmym oficjalnym kandydatem na burmistrza Wielunia. Z komitetu Łączy Nas Wieluń o reelekcję będzie ubiegał się Paweł Okrasa. Swój udział w wyścigu o ratusz potwierdzili również: Paweł Rychlik (Prawo i Sprawiedliwość), Waldemar Brząkała (Przyjazna Gmina), Sławomir Kaftan (Polskie Stronnictwo Ludowe), Waldemar Kluska (Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej) oraz Dariusz Kowalczyk (Wspólnota Ziemi Wieluńskiej).

Obszerny artykuł o wyborach burmistrza Wielunia znajdziecie Państwo w „Naszym Tygodniku”, który ukaże się w piątek, 14 września, z „Dziennikiem Łódzkim”.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

23.10.2018, 18:18

Czy wolno aby jeden kandydat na burmistrza mógł oddawać swoje głosy drugiemy,

18.09.2018, 18:29

zakochany w sobie buc, którego żadne doświadczenie życiowe nie nauczy szacunku do drugiego człowieka.

15.09.2018, 08:53

Ja już wyobrażam sobie. Duda burmistrz, psuja i kucharski dwóch zastępców. No może jeden zastępca drugi jakiś dyrektor, a na pewno dyrektorem wszystkich dyrektorów zostanie. Pamiętacie jak na początku rozdzielili wszystkie komisje i porobili się przewodniczącym, ha ha ha

15.09.2018, 08:49

Piszesz głupoty Paweł tak o sobie nie mówi, to bardzo mądry człowiek

15.09.2018, 08:46

Nawet jakby napisany miał program wyborczy super to i tak akurat ten kandydat nie miałby zielonego pojęcia jak go zrealizować.

15.09.2018, 00:54

dobry kandydat-ma moj glos.

15.09.2018, 00:13

Może zamiast krytykować kandydatów warto poczekać na ich program wyborczy... Robert Duda ma mój głos:)

14.09.2018, 21:46

RÓWNIEŻ JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA

14.09.2018, 21:38

czyśty zgłupiał?

14.09.2018, 21:10

bo Paweł jest z zawodu burmistrzem jak sam o sobie mówi :)

14.09.2018, 18:16

Moje zdanie jest takie: wszyscy kandydaci do kitu. Ja daje szansę okrasie , wgryzł się już zaczął dużo rzeczy i zrobił również a teraz pójdzie z górki. Nowy zanim się wdroży to cała kadecja minie

14.09.2018, 18:13

Jak chcemy mieć cyrk w gminie to glosujmy na sport zdrowie edukacja

14.09.2018, 17:50

No to Duda też się nie nadaje.

14.09.2018, 16:34

Duda przepraszam ale ten kandydat nie nadaje się

14.09.2018, 16:24

Kpina jedna wielka.

14.09.2018, 16:22

Ludzie jaką szansę, przecież on nie ma pojęcia o niczym. Tyle tylko że lubi być medialny tak jak jego koledzy. W Wieluniu bylby jeden cyrk. A po drugie ja jako mieszkaniec nie zauważyłem żeby okrasa byl awanturnikiem. Bylby spokój na sesjach właśnie gdyby nie partia sport zdrowie edukacja. Oglądałem sesje i jedyne co potrafią to czytać bzdury z kartki bo sami nic mądrego nigdy nie powiedzieli.

14.09.2018, 16:18

Chyba se Duda sam ten komentarz napisał, albo któryś z jego giermkow

14.09.2018, 12:40

Autorytorium. Nie wie Pani nawet o czym piszę. Ja nie agituje za Okrasa. Pytam co proponuję Duda bo jak na razie nie usłyszałem. Ani programu ani nawet pomysły na gminę.

14.09.2018, 12:22

A jakie atutu posiada Pan Okrasa? Co zrobił przez czas swojej kadencji? To był jedynie czas niepokrytych niczym obietnic i awantur.
A co do Pana Dudy dajmy mu się wykazać i zaprezentować jaki ma plan na nas i nasze miasto. Jesteście za rozwojem i zmianami? Postawmy na coś nowego. Dajmy szansę nowym Kandydatom, nie wracajmy już do pustych obietnic i wstydu wobec aktualnej rady. Tak dla przypomnienia, Pan Okrasa jako jedyny z zarządzających naszym miastem nie uzyskał autorytorium. O czymś to chyba świadczy, na pewno o niczym dobrym.

14.09.2018, 12:15

Hahahahaha o proszę, w takim razie jest to idealne wykształcenie żeby objąć stanowisko Burmistrza. Śmiechu warte :)

14.09.2018, 10:03

Jakie to atuty posiada Duda zeby zostac burmistrzem? 3 lata jako przewodniczący rady miejskiej 15 lat temu? Radowskoego tez byście widzieli jako burmistrza? Wszak jest przewodniczącym od wielu lat. Czego dokonał Duda? Jaki ma program? Jaki pomysł na gminę? Nie wiadomo nic. Kandydat jak celebryci - znany z tego że jest znany.

14.09.2018, 08:53

Z tego co wiem za stworzeniem nowych 2,5 tys. miejsc pracy z tytułu przenosin Neapco do cukrowni, co obiecał Okrasa podkreślając, że jest to historyczna szansa dla Wielunia, zagłosowali wszyscy radni.

14.09.2018, 08:42

Duda głosował za przekrętem w cukrowni na 12 milionów czy nie ? Niech sie przyzna.

14.09.2018, 08:39

Organista ...

14.09.2018, 07:00

A czy obecny Burmistrz posiada "jakąkolwiek przydatną wiedzę"? Wydaje się, że gdyby takową posiadał- więcej by zdziałał. Poza tym - kim z zawodu jest Pan Okrasa? (Zanim stał się burmistrzem). Nikt o tym nie pisze, uwzięli się Państwo na zawodzie nauczyciela. To może niech ktoś się wypowie odnośnie Pana Okrasy?