Robert Duda w przeszłości pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Wieluniu Robert Duda w przeszłości pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Wieluniu

Robert Duda w przeszłości pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Wieluniu (© Zbyszek Rybczyński)

Komitet wyborczy Sport-Zdrowie-Edukacja stawia na Roberta Dudę w wyborach burmistrza Wielunia

53-letni Robert Duda jest jednym z czterech radnych miejskich klubu Sport-Zdrowie-Edukacja. Na początku tej kadencji przez krótki okres był przewodniczącym rady. Wcześniej funkcję tę sprawował w latach 2003 – 2006. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Wieluniu.

W latach 2002 – 2004 Robert Duda przewodniczył strukturom SLD w Wieluniu. Od 2005 r. nie należy do żadnej partii politycznej. Jest jednym z założycieli KWW Sport – Zdrowie –Edukacja, który po raz pierwszy przystąpił do lokalnych wyborów w 2014 r.

- Aby skutecznie zarządzać gminą, trzeba znać potrzeby mieszkańców we wszystkich obszarach jej działalności. Moja kadencja będzie okresem szeroko pojętego dialogu i konsultacji społecznych – deklaruje Robert Duda.

Szczegółowy program wyborczy oraz kandydatów na radnych KWW Sport – Zdrowie –Edukacja przedstawi wkrótce na specjalnie zwołanej w tym celu konferencji. Będziemy o tym informować na naszym portalu.

Robert Duda jest siódmym oficjalnym kandydatem na burmistrza Wielunia. Z komitetu Łączy Nas Wieluń o reelekcję będzie ubiegał się Paweł Okrasa. Swój udział w wyścigu o ratusz potwierdzili również: Paweł Rychlik (Prawo i Sprawiedliwość), Waldemar Brząkała (Przyjazna Gmina), Sławomir Kaftan (Polskie Stronnictwo Ludowe), Waldemar Kluska (Forum Samorządowe Ziemi Wieluńskiej) oraz Dariusz Kowalczyk (Wspólnota Ziemi Wieluńskiej).

Obszerny artykuł o wyborach burmistrza Wielunia znajdziecie Państwo w „Naszym Tygodniku”, który ukaże się w piątek, 14 września, z „Dziennikiem Łódzkim”.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (94)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zenon (gość)

zakochany w sobie buc, którego żadne doświadczenie życiowe nie nauczy szacunku do drugiego człowieka.

Tadek brzą (gość)

Ja już wyobrażam sobie. Duda burmistrz, psuja i kucharski dwóch zastępców. No może jeden zastępca drugi jakiś dyrektor, a na pewno dyrektorem wszystkich dyrektorów zostanie. Pamiętacie jak na początku rozdzielili wszystkie komisje i porobili się przewodniczącym, ha ha ha

Gosc (gość)

Może zamiast krytykować kandydatów warto poczekać na ich program wyborczy... Robert Duda ma mój głos:)

Wielunianin (gość)

Moje zdanie jest takie: wszyscy kandydaci do kitu. Ja daje szansę okrasie , wgryzł się już zaczął dużo rzeczy i zrobił również a teraz pójdzie z górki. Nowy zanim się wdroży to cała kadecja minie

Przedsiębiorca (gość)

Ludzie jaką szansę, przecież on nie ma pojęcia o niczym. Tyle tylko że lubi być medialny tak jak jego koledzy. W Wieluniu bylby jeden cyrk. A po drugie ja jako mieszkaniec nie zauważyłem żeby okrasa byl awanturnikiem. Bylby spokój na sesjach właśnie gdyby nie partia sport zdrowie edukacja. Oglądałem sesje i jedyne co potrafią to czytać bzdury z kartki bo sami nic mądrego nigdy nie powiedzieli.