Remont ulicy Zielonej w Łodzi już od soboty [ZDJĘCIA]
Linie 65 i 65A: NOWE SADY (zajezdnia MPK) - Nowe Sady, Elektronowa, Nowe Sady, Waltera-Janke, Obywatelska, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Zawiszy, Łagiewnicka, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa).
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Obywatelska, Waltera-Janke, Nowe Sady - NOWE SADY (zajezdnia MPK).
Linia 74: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno - HUTA JAGODNICA (Mieczników).
HUTA JAGODNICA (Mieczników) - Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Curie-Skłodowskiej, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima - WYDAWNICZA.
Linia 79: 6 SIERPNIA/ŻEROMSKIEGO - 6 Sierpnia, Gdańska, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki – ŚWITEZIANKI.
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, 6 Sierpnia - 6 SIERPNIA/ŻEROMSKIEGO.
Linia 83: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Unii Lubelskiej, Borowa, Siewna, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz).
SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Solec, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima - WYDAWNICZA.
Linia 86: MARATOŃSKA - Waltera-Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Rewolucji 1905r, Sterlinga, Pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Małachowskiego - KONSTYTUCYJNA.
KONSTYTUCYJNA - Narutowicza, Pl. Dąbrowskiego, Jaracza, Więckowskiego, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke - MARATOŃSKA.
Linia Z15: PLAC WOLNOŚCI - Legionów, Gdańska, Próchnika, Wólczańska, Struga, Gdańska, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Paderewskiego - KARPACKA.
KARPACKA - Paderewskiego, Zaolziańska, Karpacka, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Łąkowa, Żeligowskiego, 1 Maja, Żeromskiego, Próchnika, Gdańska, Legionów - PLAC WOLNOŚCI.
Autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach oraz przystankach tymczasowych: Żeligowskiego-Zielona w kierunku północnym, 1 Maja-Żeromskiego w kierunku wschodnim, 6 Sierpnia-Żeromskiego w kierunku wschodnim.
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?