Radni powiatowi ustalili wynagrodzenie starosty wieluńskiego Marka Kielera

10.620 zł brutto będzie zarabiał nowy starosta wieluński Marek Kieler

Uchwałę w sprawie pensji starosty przyjęto na piątkowej sesji Rady Powiatu Wieluńskiego. Wynagrodzenie zasadnicze Marka Kielera wynosi 4.800 zł, dodatek funkcyjny 2.100 zł, dodatek stażowy stanowi 20 proc. zasadniczego, czyli 960 zł, a dodatek specjalny ustalono na poziomie 2.760 zł. W sumie starosta będzie zarabiał 10.620 zł brutto miesięcznie.

Uchwała w sprawie wynagrodzenia przewodniczącego Zarządu Powiatu została przyjęta 15 głosami za, dwóch radnych wstrzymało się od głosu. Poprzedni starosta wieluński Andrzej Stępień zarabiał 11.900 zł brutto.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rada Powiatu Wieluńskiego już bez Zbigniewa Kaczki, który zrzekł się mandatu. Wybrano składy i szefów komisji [ZDJĘCIA]

ryb

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.12.2018, 21:12

Ady mu nie żałujta bo robota odpowiedzialna.

09.12.2018, 17:56

a ile ma zarząd powiatu bo na 5 radnych 3 jest z PISu????

09.12.2018, 17:54

Do Anonim
Jak PSL łamał prawo jak to radni WZW również ustalali wysokość pensji hahaha. WZW musi robić wszystko co PIS im powie bo to oni mają zarząd powiatu

09.12.2018, 17:02

nie wiadomo.

09.12.2018, 17:00

Budujemy mosty dla Pana Starosty... Jakie zamożne starostwo, takie płace urzędników.

09.12.2018, 11:45

a ile więcej ma historyczny zielony skarbnik sławomir darczyńca

09.12.2018, 09:16

Wyżej wejdziesz z wielkim hukiem spadniesz wiadac że facet ma ciśnienie na szkło i mikrofon ale to WZW się spaskudziło ale capi fuj

08.12.2018, 22:58

Nienawidzę polityków i innej maści urzędasów- to zwykłe pasożyty jak wszy czy mendy tffffffffuuuu. Tobie każą yebać za najniższą i z tego utrzymać kilku osobową rodzinę z tych nędznych srebrników a tu taki brzuchnal dostaje ponad dychę za pierdziele w stołek. Czy nie wystarczyłaby połowa tego qurwa mać? A co on ma inny żołądek niż ty czy ja? Yebać takich pasożytów. H

08.12.2018, 21:32

Y

08.12.2018, 21:27

Basia stanowisko zacne Jak na nim zasiada krol A w Wieluniu to gowno potrafi Najlepiej krowy dojic

08.12.2018, 20:41

Na takim zacnym stanowisku powinien zarabiać więcej.

08.12.2018, 20:38

I tak za dużo dla takiego Judasza, przyjdzie na Ciebie czas rozliczeń zdrajco.

08.12.2018, 18:47

Spokojnie. Do Owczarka, który łyka 14.200 w komunalce jeszcze mu daleko. Wielunioki płacić i płakać. Kogo sobie wybieracie tak macie.

08.12.2018, 17:51

Bozia wam rozum zabrala Dlaczego taka duza kasa W Wieluniu wiekszosc podatnikow zarabia minimum tj 2200zl.brutto Szoital zadluzony na 40 baniek

08.12.2018, 16:10

Nie ważne o ile ważne że obniżono?

08.12.2018, 13:56

Jednak można obniżyć, wcześniej PSL Stepniowi nie chciał obniżyć, łamiąc w ten sposób prawo