Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 4:1 w sparingu. W sobotę ŁKS (rocznik 1999), przebywający na obozie w miejscowości Klwów, rozegrał w Warszawie mecz sparingowy z z rówieśnikami z Polonii Warszawa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 4:1 w sparingu


Spotkanie zakończyło się wygraną "Czarnych Koszul" 4:1 (1:0). Trenerem łódzkiej drużyny jest Michał Białas, który zastąpił Marcina Pyrdoła.

Sport

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Czerwona strona miasta. (gość)

Znam tą drużynę to świetny team. Zapart jesteś super, masz talent i co naj... charakter. Tak trzymaj.
Ale mistrzem był SMS. Pozdro dla chłopaków.

RTS (gość) (Obozowicze )

W 5-6 graliście ? hahahaha. Z Polonią to graliście jako kto ?bo wyraźnie napisane jest łks, a miałeś na myśli tych z akademii policyjnej. Nawet o swoim klubie nic mądrego i sensownego nie potraficie napisać.

kibic (gość) (złotno)

co jak co ale trzymać sztame z legią to już totalne kurestwo . jestem kibicem łódzkich drużyn (zazzzzzznaczam łódzkich) po co jeszcze mieszać to ścierwo w problemy pseudo-kibiców . dosyć że rozwalili łks (kwestia czasu jak rozwalą widzew) to jeszcze banda patałachów kłóci sie nie wiadomo o co?

Grand (gość)

Marna prowokacja panie redaktorku wielki tytuł Polonia Warszawa - Łódzki Klub Sportowy ,a małym druczkiem JUNIORZY ROCZNIK 1999!Zima widać za oknem ludziom się w domu nudzi.
KLUBEM ŁODZI JEST ŁÓDZKI KS!