"Podwieczorek z poezją przy świecach" - przegląd pod takim hasłem odbył się I Międzypowiatowy Przegląd Poezji Śpiewanej w Młodzieżowym Domu Kultury w Wieluniu

W przeglądzie wzięli udział gimnazjaliści, a jego nazwa nawiązuje do corocznego "Wieczoru poezji przy świecach" w II Liceum Ogólnokształcącym im. J. Korczaka, który zostanie zorganizowany już po raz 25.

- Dzisiejsi laureaci być może dostaną bilet wstęp na wieczór poezji, które odbędzie się 15 lutego - mówiła podczas rozpoczęcia przeglądu Renata Tatara, dyrektor II LO. - Mam nadzieję, że kolejne podwieczorki z poezją urosną do rangi, jaką cieszy się konkurs piosenki w naszej szkole.

Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury zaprezentowało się kilkunastu młodych wokalistów. Była wśród nich Patrycja Partyka, uczennica gimnazjum w Złoczewie.

- Znalazłam w internecie informację o wieczorze poezji i stwierdziłam, że spróbuję. Do tej pory rzadko kiedy śpiewałam, bo przede wszystkim gram na gitarze, ale zamierzam się rozwijać w tym kierunku. Myślę, że troszeczkę talentu mam - powiedziała Patrycja.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!