Paweł Rychlik jest już oficjalnie posłem. Dzisiaj złożył ślubowanie w Sejmie[FOTO, FILM]

Paweł Rychlik, szef PiS w powiecie wieluńskim jest już oficjalnie posłem. Dzisiaj złożył ślubowanie w Sejmie. Zobaczcie video i zdjęcia.

- Wypowiadane słowa podczas ślubowania mają ogromną wagę. Jest to niesamowity zaszczyt, ale również wielka odpowiedzialność, a sam moment ślubowania był dla mnie szczególnie podniosły. Jestem za to ogromnie wdzięczny. Jednocześnie uskrzydla mnie to i motywuje do ciężkiej pracy na rzecz Ojczyzny i Narodu, jak również lokalnej społeczności czyli Wielunia i Ziemi Wieluńskiej - powiedział nam na gorąco po ślubowaniu poseł Paweł Rychlik.

Pawłowi Rychlikowi w Sejmie towarzyszyli wicestarosta Krzysztof Dziuba, przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Akulicz oraz radni miejscy i powiatowi.

Wideo

Daniel Sibiak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.12.2018, 11:57

Tatus piwiedzial Nie dawajcie wladzy moje synowi bo spali Polske Prorok Jarek pali mosty w kraju i zagranica

07.12.2018, 09:48

Koledzy Ziemkiewicza i wyznawcy Międlara....Seba z Karyną- dzieci Janusza i Grażynki. Pokolenie, które swoje nieudacznictwo zwala winą na Żydów, Tuska i UE...Porażające prostactwo wielunskiego PiSu!

06.12.2018, 22:54

Janusze i Grazynki dbają tylko o swoje interesy

06.12.2018, 22:20

Biednemy nalezy pomuc Dac robote Dsjac za darmo pieniadze rodzisz patologie

06.12.2018, 22:19

Trzemus gupi Bos biedny A trzemu biedny Bos glupi

06.12.2018, 22:08

PiS to wybawienie dla polskich rodzin.PO dbało tylko o bogatych.

06.12.2018, 21:39

. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Jarosław Kaczyński - TW Balbina
3. Stanisław Piotrowicz - Komunistyczny prokurator na czele sejmowej komisji sprawiedliwości
4. Antoni Macierewicz- TW Tosiek vel Krokodyl vel Repin
5. Andrzej Przyłębski - agent SB Wolfgang, obecnie ambasador w Berlinie
6. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981,
szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB.
Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
7. Karol Karski (PiS) -Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na
Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z
poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym)
w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad
narodowych.
8. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista,wieloletni członek PZPR.
9. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
10. Bogusław Kowalski - TW "Mieczysław", "Przemek" - powołany na prezesa PKP
11. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał
do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie.
Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem
partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
13. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980
należała do PZPR.
14. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
15. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego
końca członkiem PZPR.
16. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP.
Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
17. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981
należał do PZPR
18. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP -
członek PZPR do końca (1990).
19. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS -
był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
20. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby
Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
21. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie.
W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL
w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
22. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. -
były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'.
W latach 1967-1980 należał do PZPR.
23. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu
rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
24. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR -
od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.

06.12.2018, 21:32

Dali wam 500zl a sobie 300 000 000zl! Teraz oddajesz w cenach energii- ales ty glupia ~ biedna

06.12.2018, 21:28

500 plus pomogło biednym ludziom. Ktos podał im reke.

06.12.2018, 21:21

Jeszcze gorsza mafia niz PO

06.12.2018, 21:20

Afera Getin Banku: oto państwo pisowskie w upadku!!!!

06.12.2018, 21:20

Za 500zl zniewolenia Polakow Tylko jeszcze tego nie kumaja Kupili glosy wyborcze Precz z holota

06.12.2018, 21:18

Funkcjonariusze i dygnitarze obecnej władzy traktują państwo jak swój folwark. Liczy się tylko to, co służy ich interesom jako grupy trzymającej władzę.

06.12.2018, 21:14

Czego się nie tkną, wali się i pali. Policja, siły zbrojne, oświata, służba zdrowia, polityka europejska, niezależność sądownictwa i mediów od ich politycznej kontroli, wizerunek naszego kraju w UE, nachalna propaganda sukcesu i kult jednostki.

06.12.2018, 21:13

Pan Paweł Piotr zasłużyl sobie na tegoroczną wieluńską wieżę sukcesu w swojej kategorii.

06.12.2018, 21:08

Prezes Kaczyński drwił z państwa pod rządami Platformy, teraz powinien połknąć język i zapowiedzieć powołanie sejmowych komisji śledczych do spraw SKOK-ów i Getin Banku. Tego wymaga polska racja stanu.

06.12.2018, 21:03

Cieszmy się, że wieluńskie ma znowu posła. Będzie go miło gościć na salonach i uświetni nasze uroczystości.

06.12.2018, 21:02

No cóż, startował w wyborach, zdobył głosy i został posłem. Co tu jeszcze komentować.

06.12.2018, 18:37

Wybrane afery PiS :w zaledwie 3 lata ich rządów.
1 ) Afera Rydzyka z samochodami
2) Afera bilbordowa 19 milionów ukradzionych Polakom przez PiS
3) Afera zerwania przetargu Carracali za łapówki od Boeinga
4) Afera GETBACK 2,1 mld
5) Afera SKOK 5 mld
6) Afera zakupu samolotów dla VIP 2,5 miliarda bez żadnego przetargu i nie zgodnie z prawem od Boeinga
7) Afera nagród milionowych wypłacanych sobie prze PiS od dwóch lat jako druga pensja
8) Afera KŁAMSTWA SMOLEŃSKIEGO i oszukiwanie ludzi przez 8 lat i branie pieniędzy za podkomisje
9 ) Afera obrazu Dama z łasiczką i wyprowadzenie 500 milionów ze skarbu państwa przez Glińskiego
10) Afera Morawieckiego który nie pozbył się akcji Banku Zachodniego i sterował finansami żeby zarobić 6 milionów na tych akcjach
11 ) Afera z kupnem patriotów których nawet nie ma i zapłacono 3,5 razy więcej jak np. Rumunia
12) Afera wycinki puszczy przez Szyszko i stworzenie prawa do wycinania drzewa w zamieszaniu podczas głosowań w sali kolumnowej , drzewa sprzedano Niemcom a pieniądze 800 milionów oddano Rydzykowi
13 ) AFERA zniszczenia państwa Polskiego zmiana bezprawna ustroju państwa Polskiego poprzez złamanie kilkunastu zapisów konstytucji.
14 ) Afera Trybunału konstytucyjnego za nie zaprzysiężenie 3 legalnie wybranych sędziów i wstawienie swoich na ich miejsce plus nie konstytucyjne wybraną prezes sądu konstytucyjnego
15) Afera Spowodowania kar i restrykcji nałożonych przez UE za nie przestrzeganie praworządności w Polsce przez PiS i wprowadzenie Stalinowskiego sądownictwa
16 ) Afera Misiewiczów , zmiana ustawy o służbie cywilnej pozwalającej obsadzanie rodzin działaczy PiSowskich w całej Polsce na stanowiska kierownicze w bez żadnych umiejętności
i kompetencji wymaganych wcześniej ustawowo itd.... tych afer jest ponad 100!!!!!!

06.12.2018, 15:25

Nic nie trwa wiecznie....

06.12.2018, 12:41

Brat naszego księdza

06.12.2018, 09:30

Jan Pawel ll by sie rozprawil z ta pseudokatolicka sekta Rydzyka

06.12.2018, 08:56

Przekładając na język bardziej zrozumiały dla PiSiorów - za każde 500 włożone do wszej kieszeni zostaje wam wyjęte z tej samej kieszeni 600 czy 700 zł. Zrozumieli? Nie? Tego się właśnie spodziewałem. AS. Koszty życia w Polsce przez ostatnie 3 lata wzrosły o ponad 60%, tak wynika z badania "Portfel statystycznego Polaka" Krajowego Rejestru Długu.

Najbardziej zdrożały:
♦️ceny energii cieplnej 188%,
♦️wywóz nieczystości 93%,
♦️rachunki za gaz 73%,
♦️rachunki za prąd 65%,
♦️rachunki za wodę 56%.
A przed nami kolejne ogromne podwyżki cen prądu.

Drożyznę powodują min podatki i opłaty wprowadzone przez PiS, od 2015 roku rząd prawicy wprowadził ich już 34. Najbardziej dotkliwym dla naszych portfeli jest podatek VAT. Każdy z nas płaci go codziennie robiąc zakupy i korzystając z różnych usług.

05.12.2018, 23:57

dla przeciwników politycznych to przykre.

05.12.2018, 23:08

czas ucieka-wiecznosc czeka.