Ogromne zainteresowanie meczem Warty z Widzewem Ogromne zainteresowanie meczem Warty z Widzewem

Ogromne zainteresowanie meczem Warty z Widzewem (© Fot. Krzysztof Szymczak)

Ogromne zainteresowanie meczem Warty z Widzewem. Braknie biletów! 24 marca Warta Sieradz rozegra, na swoim stadionie, ligowy mecz z Widzewem Łódź. Już dziś wiadomo, ze nie wszyscy chętni zobaczą to spotkanie na żywo.

Ogromne zainteresowanie meczem Warty z Widzewem. Braknie biletów!
- W związku z ogromnym zainteresowaniem tym meczem uruchomiliśmy już przedsprzedaż biletów na to spotkanie - mówi Andrzej Miller, wiceprezes Warty. - Do sprzedaży przeznaczyliśmy około 550 biletów. 200 dostaną kibice Widzewa. Jest też pula dla sponsorów klubu oraz VIP-ów. Bilety kosztują 20 złotych.
Na sieradzkim stadionie trwają prace modernizacyjne. Budowana jest druga, zadaszona, trybuna. W związku z tym liczba biletów jest ograniczona.
Bilety w przedsprzedaży można kupić w siedzibie firmy Telemont przy ul. Spółdzielczej 2.

Sport

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kulio (gość)

dzwoniłem do sklepu i powiedzieli że bilety będą sprzedawane po meczu z Sokołem, nie ma możliwości dziś zakupu w sklepie, wiec informacja na stronie jest nieprawdziwa