Nowe wydanie "Naszego Tygodnika Wieluń Wieruszów Pajęczno" ukaże się w piątek, 14 września, z "Dziennikiem Łódzkim". O czym piszemy? Zajawki artykułów znajdziecie w galerii zdjęć. Zachęcamy do lektury.

Z miasta

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Instruktor d/s wyborów (gość) (Rzymianin99)

Bilbordy są po to, abyś wiedział na kogo nie głosować. Innymi słowy idziesz ulicą, na bilbordzie widzisz jakąś tłustą mordę i już wiesz, przy którym nazwisku nie stawiać krzyżyka 21 października.

Rzymianin99 (gość)

boze ja juz na tego radnego Kaftana nie mogę patrzeć na tych bilbordach......ciekawe z kąd kasa jest na te reklamy

DoRadca Prawny (gość)

Okrasa nie może już nawet kandydować bo nie dostał absolutorium :
http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/burmistrz-wielunia-nie-dostanie-absolutorium,4702493,artgal,t,id,tm.html
http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/rio-podzielilo-opinie-radnych-o-nieudzielenie-burmistrzowi,4733143,art,t,id,tm.html

wyborca (gość)

Ja głosuje na osobę która coś zrobiła dla swojego społeczeństwa a nie na partie ludzie powinni się zastanowić zanim oddają swój głos każdy mieszkaniec wie który radny coś zrobił a który brał tylko kasę i załatwiał swoje sprawy . Wielu radnych widzi swoich wyborców tylko w czasie kampani wyborczej po wyborach o nich zapomina