Mokrsko: Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minisiatkówce dziewcząt i chłopców

W Szkole Podstawowej w Mokrsku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minisiatkówce dziewcząt w ramach „IMS 2015/2016”..

Organizatorem rozgrywek byli:

* ZSiPw Mokrsku (Wioleta Banik –Strzała)

* SZS w Wieluniu

* PMDKiS w Wieluniu

W zawodach uczestniczyło 8 zespołów dziewcząt. Uroczystego otwarcia oraz wręczenia medali i dyplomów dokonał dyrektor ZSiP w Mokrsku Krzysztof Hull. Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego w Mokrsku Wioleta Banik-Strzała. W tegorocznych rozgrywkach pierwsze miejsce uzyskała drużyna SP nr 2 w Wieluniu pokonując w finale drużynę ze Szkoły Podstawowej w Ostrówku 2 : 0. Trzecie miejsce zajęły dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Załęczu Małym wygrywając z rówieśniczkami z SP nr 5 w Wieluniu 2 : 0 .

Do finałów rejonowych rozgrywanych w Wieluniu awans uzyskały uczennice z SP nr 2 w Wieluniu i SP w Ostrówku.

REPREZENTACJA SP 2 WIELUŃ:

Idasiak Dominika, Gruszka Sandra, Ciach Maja, Kalusińska Gosia, Majchrowska Paula, Kita Ania, Marchewka Magda, Salejda Sonia, Bartnicka Wiktoria, Mielczarek Julia

Opiekun.: Leszek Pałyga

Dzień później w Szkole Podstawowej w Mokrsku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minisiatkówce chłopców w ramach „IMS 2015/2016”.

W zawodach uczestniczyło 9 zespołów chłopców. Uroczystego otwarcia oraz wręczenia medali i dyplomów dokonał dyrektor ZSiP w Mokrsku Krzysztof Hull. Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego w Mokrsku Wioleta Banik-Strzała. W tegorocznych rozgrywkach pierwsze miejsce uzyskała drużyna SP Ostrówek pokonując w finale drużynę ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach 2 : 1. Trzecie miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Skrzynnie wygrywając z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieluniu