(© prześlij Wasze zakochane zdjęcie i wygraj nagrody dla dwojga!)

Każda para z pewnością ma wspólne fotografie, na których widnieje ich szczęście i miłość. Wybraliście te najpiękniejsze! Do wygrania były m.in. zaproszenia na Night of the Proms! Zobaczcie, kto wygrał:

KLIKNIJ: TUTAJ ZOBACZYSZ ZWYCIĘSKIE ZAKOCHANE ZDJĘCIA!

Etap głosowania trwało do 14 lutego do północy.

Było o co walczyć! Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc otrzymają w nagrodę podwójne zaproszenia na Night of the Proms w Łodzi. Laureaci 3-5 miejsca wygrali bilety dla dwóch osób do Teatru Lutnia na spektakl „One i My”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKICH KANDYDATÓW W KONKURSIE WALENTYNKOWYM

Dziękujemy za udział oraz oddane głosy! Zwycięzcom gratulujemy!

Szczegóły na temat konkursu i nagród znajdziecie w regulaminie: REGULAMIN

Walentynki

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Aniel (gość)

jak możecie to zagłosujcie na mnie w tym konkursie na walentynki :D podajcie tam mojego email - annaradecka1989@wp.pl
http://konkurs-walentynki.pl/

ded (gość)

to cwaniactwo i wykorzystywanie braku wiedzy tych którzy z normalnych pobudek chcą brać udział w takich konkursach niczego się nie spodziewając co może stać się z jego fotografiami , że ktoś zwyczajnie może je komuś oddać albo wypożyczyć i wziąć kasę , czyli w efekcie finalnym organizator konkursu może wykorzystać konkursową fotografię w celach zarobkowych - ot cała filozofija !!!

henio (gość) (ded)

Taka jest przeważnie cena w konkursach fotograficznych dla amatorów. To nie World Press Photo Awards itp. gdzie organizator ma ograniczone prawa do fotografii bo stoją za tymi zdjęciami grube pieniądze. Poza tym jedno jedyne prawo jest dla każdego niezbywalne- prawo do autorstwa. Jeśli zrobisz zdjęcie i przekażesz wszelkie prawa do niego komukolwiek on nie ma prawa podawać innego autorstwa, a musi podać zawsze ciebie jako autora.

ja (gość)

Do swoich zdjęć dopisuję ,
Prawa autorskie ??
Wyrażam zgodę by moje zdjęcia były przetwarzane
w jakikolwiek sposób bez mojej wiedzy ... :)
dla interneta

ded (gość)

Taki smaczki czekają na uczestników - zapraszam do zapoznania się z regulaminem - nagrody są tego warte , nie ma co...
5. Uczestnik udziela Organizatorowi zgody (licencja) na wielokrotne, nieodpłatne, w całości lub w części , c. obrót Materiałem konkursowym oraz jego opracowaniami w kraju i za granicą, w tym także wynajęcie, wydzierżawienie, lub oddanie go do używania na podstawie innego stosunku prawnego, d. wypożyczanie, najem, użyczenie lub wymiana nośników, na których utrwalono lub zwielokrotniono Materiał konkursowy, e. retransmisja Materiału konkursowego- w nieograniczonej ilości nadań, f. wprowadzenie do pamięci komputera i sieci multimedialnej w tym Internetu w nieograniczonej ilości nadań i wielkości nakładów, g. wykorzystanie w utworach multimedialnych i na stronach internetowych POLSKAPRESSE Sp. z o.o. oraz wprowadzenie do obrotu przy użyciu Internetu i innych technik przekazu danych wykorzystujących sieci telekomunikacyjne, informatyczne i bezprzewodowe, h. publiczne i niepubliczne udostępnianie dzieła w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym, w tym w szczególności jako SMS, MMS, WAP, w Internecie, telewizji interaktywnej, wideo na żądanie, audio na żądanie, w sieci Wi-Fi i Wi-Max.