Warta Działoszyn Warta Działoszyn

Warta Działoszyn (© Fot. Dominik Andrzejczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mechanik Radomsko przegrywa sparing z Wartą Działoszyn. W środowy wieczór, w meczu rozegranym w Kleszczowie, trzecioligowy Mechanik Radomsko przegrał mecz kontrolny z Wartą Działoszyn (IV liga łódzka) 1:3 (1:1).

Mechanik Radomsko przegrywa sparing z Wartą Działoszyn


Gola dla Mechanika Radomsko zdobył Wiktor Majewski. To zawodnik, który grał jesienią w GKS Rogi (piotrkowska klasa okręgowa). Bramki dla Warty: Tomasz Jasiński, Paweł Pęciak, Krzysztof Kukulski. W zespole z Działoszyna nie było nowych piłkarzy, Warta zainteresowana jest natomiast Jarosławem Bąkiem i Karolem Dudkiem z WKS Wieluń. Z zespołem żegna się Jakub Nagielski, który chce grać w Zawiszy Pajęczno. Kamil Leszczyk i Michał Leszczyk nie trenują ze względu na obowiązki zawodowe. Krystian Fronczyk wyjechał do Belgii (praca). Do sztabu szkoleniowego Warty wraca Piotr Frańczak, który przez wiele lat był kierownikiem drużyny. - Pod koniec zeszłego sezonu nie byłem z drużyną - mówi Piotr Frańczak. - Teraz, głównie na prośbę trenera Grzegorza Bodnara, zdecydowałem się wrócić do sztabu szkoleniowego Warty.
W najbliższą sobotę (1 lutego) Warta gra mecz sparingowy z Zawiszą Rzgów. Mecz w Zduńskiej Woli (godz. 11). Mechanik Radomsko zmierzy się w niedzielę z ŁKS Łódź. Spotkanie w Kleszczowie (13).

Sport

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kibic na dobre i na złe (gość)

Widać że Panu Frańczakowi zależy na Warcie, żeby było takich więcej( poza jednym incydentem (czytaj: Moszczenica :D ) myślę że jest ok.
A co do Warty.
Najważniejsze żeby zaczęli strzelać bramki, a bramkarz BRONIŁ a nie statystował w bramce i spokojnie się utrzymamy. O przygotowanie fizyczne myślę że nie ma co się martwić trener Bodnar zrobi dobrą robotę, zresztą kto widział sparingi z Radomskiem to wie że możemy z optymizmem czekać na pierwsze mecze, choć wiadomo że sparingi to jedno a liga to drugie. Gdyby jeszcze przyszło tych 2 chłopaków z Wielunia i sprawdzili się to byłoby świetnie.
I co do zawodników którzy odeszli.
Fronczyk- jak mu się chciało to grał , a jak nie to był kompletnie bezproduktywny na boisku. Częściej zdarzały się mecze z tym drugim wariantem.
Bracia Leszczyk- Weszli z drugiej drużyny i myślę że nie było najgorzej. Kamil bardzo pewnie w linii obrony, a drugiego z braci rzadko widywałem na boisku także nie potrafię się racjonalnie wypowiedzieć .

1819 (gość) (Kibic)

bez honoru to ty jesteś jak by było więcej takich ludzi jak on w okół klubu to dzisiaj by była w DZIAŁOSZYNIE 3 liga .A jak nie wiesz o czym pisać to lepiej smaruj do kościoła tam takich potrzebują

Kibic (gość) (kibic)

Kolego Frańczak to tak rezygnuje, że zrezygnować nie może. To jest człowiek bez honoru, on z Wart będzie mieć osobną emeryturę !

kibic (gość)

Kolego akurat to prawda co w artykule Frańczak pod koniec rundy zrezygnował z kierownika drużyny a Kuban jest w Ożegowie ale zimą bez zgody Warty nigdzie nie pójdzie

Kibic (gość)

Panie Piekarczyk proszę nie pisać takich głupot na temat Warty Działoszyn, że Jakub Nagielski jest naszym zawodnikiem .... on nim już nie jest ponad 2 lata to po pierwsze !!! To jeszcze można znieść, ale to że pan Pitr Frańczak wraca do sztabu szkoleniowego ???!!!! To jest gorsze niż kryminał, on nigdy nie odszedł i cały czas był i jest kierownikiem drużyny ale trenerką sie nie zajmuje !!!!! Jak ma Pan pisać takie brednie to lepiej wcale z całym szaczunkiem dla Pana !!!