Za każdym razem, kiedy na teren Wielunia wjeżdża cyrk, mieszkańcy bardzo się cieszą. Namioty cyrkowe pękają w szwach.

Tak będzie również już w najbliższą niedzielę.Cyrkowe miasteczko rozstawione zostanie na placu targowym. Program rozpocznie się o godzinie 16:00.

W Nowym Programie 2018 na przybyłych pod namiot Cyrku Arena czekać będą najlepsi Artyści z Ukrainy, Rosji, Armenii, oraz Polski. Widzowie zobaczą między innymi brawurowe akrobacje na sztrabatach, gimnastykę na trapezie kołowym z gołębiami, ekwilibrystykę na wrotkach. Oczywiście na cyrkowej arenie pojawią się również uwielbiane przez dzieci zwierzęta ze stajni Cyrku Arena: wielbłądy, konie, kucyki, lamy i osiołek, a także jedyny w europie pokaz tresury mieszanej psów i kotów . Główną atrakcją tegorocznego programu będzie prawdziwy TRANSFORMERS. Widzów bawić będzie, po raz pierwszy w Polsce, clown Johnatan Fuublee.

Podczas przerwy cyrk oferuje zdjęcia oraz przejażdżki na wielbłądach i kucykach. Do dyspozycji będzie również kolorowa karuzela i wiele innych atrakcji.

Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia(osoba dorosła+dziecko) do cyrku. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zawitają dzisiaj do naszej redakcji przy ul. POW 1 z dzisiejszym wydaniem Dziennika Łódzkiego.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!