ŁKS wygrał z Puszczą Niepołomice ŁKS wygrał z Puszczą Niepołomice

ŁKS wygrał z Puszczą Niepołomice (© Fot. Krzysztof Szymczak)

Brawo, brawo, brawo! Beniaminek I ligi ŁKS Łódź pokonał w piątkowy wieczór w Niepołomicach tamtejszą Puszczę. To była trzecia wyjazdowa wygrana łodzian w tym sezonie.

ŁKS przyjechał do Niepołomic po prawie dwutygodniowej przerwie. Tak jak zapowiadał trener Kazimierz Moskal na boisku nie pojawili się kontuzjowani Kamil Rozmus, Wojciech Łuczak i Bartłomiej Kalinkowski. Do pierwszego składu wrócili za to Piotr Pyrdoł, Bartosz Widejko i Lukaś Bielak. Mecz poprzedziła potężna ulewa, która przeszła nad Niepołomicami. Pierwsza połowa mało ciekawa, choć bliżej zdobycia bramki byli miejscowi. Michał Kołba obronił jednak w 40 minucie strzał Wiktora Żytka.
\W drugiej połowie lepiej prezentował się ŁKS i w 68 minucie Patryk Bryła, po wygraniu pojedynku sam na sam z bramkarzem Puszczy strzelił gola. Wynik meczu ustalił, najlepszy w ŁKS Hiszpan Daniel Ramirez.


PUSZCZA NIEPOŁOMICE - ŁKS ŁÓDŹ 0:2(0:0)
Bramki:
0:1 - Patryk Bryła (68)
0:1 - Daniel Ramirez (84)
Puszcza: Miłosz Mleczko – Łukasz Furtak, Piotr Stawarczyk, Michał Czarny, Wiktor Żytek - Marcin Stefanik, Longinus Uwakwe (85, Przemysław Sajdak), Patryk Fryc (72, Dawid Ryndak), Hubert Tomalski - Łukasz Szczepaniak (63, Krzysztof Drzazga), Marcin Orłowski. Trener: Tomasz Tułacz.
ŁKS: Michał Kołba * – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Bartosz Widejko - Mateusz Gamrot (46, Jewhen Radionow), Lukaś Bielak, Daniel Ramirez * (90+1, Kamil Juraszek), Piotr Pyrdoł - Rafał Kujawa, Patryk Bryła *(79, Maciej Wolski). Trener: Kazimierz Moskal. Kierownik drużyny: Jacek Żałoba.
Żółte kartki: Hubert Tomalski, Wiktor Żytek, Dawid Ryndak - wszyscy Puszcza.

Gwiazdką oznaczyliśmy graczy nominowanych w rankingu Piłkarz Sezonu I ligi.

Sport

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!