Autobus kursuje na trasie: Dworzec Główny Wschód – Lubomirskiego - Rondo Mogilskie - Mogilska – Lema – Kraków Arena – Lema – Al. Jana Pawła II (nawrotka na wysokości ulicy Ułanów) – Mogilska – Rondo Mogilskie - Lubomirskiego - Dworzec Główny Wschód.
Linia zatrzymuje się na wszystkich istniejących przystankach i kursuje w godzinach od ok. godz. 11 do ok. 19 oraz bezpośrednio po zakończeniu meczu przez ok 1,5 godz. czyli od ok. 21 - 21.30. Rozkład jazdy skoordynowano z linią 704 na ulicy Mogilskiej.
404 kursuje z częstotliwością:
- w godz. 11 – 13 co ok. 24 min
- w godz. 13 – 17 co ok. 16 min
- w godz. 17 – 19.30 co ok. 8 min
- po zakończeniu meczu według zapotrzebowania
W linii 404 obowiązuje normalna taryfa biletowa Komunikacji Miejskiej w Krakowie.
Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!
Drożeją motocykle sprowadzane z Niemiec
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?