Kandydaci PSL do europarlamentu. Poseł Łuczak liderem, wystartuje też Nawrocka

Znani są już kandydaci PSL do europarlamentu w okręgu łódzkim. Liderem listy będzie poseł Mieczysław Łuczak. W wyborach weźmie też udział Elżbieta Nawrocka z Wieruszowa

Poseł Mieczysław Łuczak będzie liderem listy Polskiego Stronnictwa Ludowego w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Nasze wcześniejsze doniesienia potwierdziły się podczas wojewódzkiej konwencji wyborczej PSL, podczas której podjęto decyzję, kto wystartuje w majowym wyścigu do Brukseli. Wśród kandydatów jest również Elżbieta Nawrocka, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego. Wieruszowianka wystartuje z siódmego miejsca. Przypomnijmy, że Nawrocka już próbowała swoich sił w eurowyborach w 2008 roku.

Kandydaci PSL do europarlamentu w okręgu łódzkim:

1. Mieczysław M. Łuczak - Prezes ZW PSL w Łodzi, Poseł na Sejm RP
2. Krystyna Ozga - Poseł na Sejm RP, członek RN PSL
3. Czesław Telatycki - Radny Rady Miejskiej w Łodzi
4. Paweł Bejda- Wiceprezes ZW PSL w Łodzi, Wicewojewoda Łódzki.
5. Marek Mazur- Członek ZW PSL w Łodzi, Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.
6. Dariusz Klimczak- Sekretarz NKW PSL, Wiceprezes ZW PSL w Łodzi, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego.
7. Elżbieta Nawrocka- Członek GKR PSL, Dyrektor OR KRUS w Łodzi, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego.
8. Maria Kaczorowska- Dyrektor Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego.
9. Małgorzata Gabryelczak- Wicedyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach.
10. Artur Bagieński- Członkiem RN PSL, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (32)

avatar
avatar
patriota (gość)

I po wyborach. Bardzo musi być zdziwiony pan poseł. W gminie Pątnów uzyskał mniej chyba głosów niż rozdał medali na imprezie strażackiej. Ot, taka to wdzięczność gawiedzi. Ale myślał, że jak w śród indian, da swiecidełka i wybiorą go do Brukseli.

avatar
mmm (gość) wer

Nie lepiej głosować na oszołomów, którzy obiecają gruszki na wierzbie. Można pójść dalej - obiecać emeryture po 40-tce i pensje na poziomie 20 tys. miesięcznie - tylko co z tych obietnic wyjdzie i jak na ich realizacji wyszła by Polska?

avatar
wer (gość)

Mietek jest moim kolegą, ale głosował na niego nie będę, między innymi on też głosował w sejmie za pracą do 67-go roku życia. Zastanówcie się ludziska czy warto na kogoś takiego głosować.

avatar
moistvonlipwig (gość) MŁ king

Strasznie się go musisz bać, skoro posuwasz się do kłamstw na jego temat...
Maturę zdał w technikum w Wolborzu, a do ZSZ w Wieluniu chodził tylko przez pierwszy rok. Zresztą, gdzieś na swojej stronie chwalił się, że wykształcenie ma wyższe.

avatar
MŁ king (gość) Ja

Chyba jesteś jego kolegą ze szkolnej ławy, polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumienie. Nie napisałem, że zdawał tam maturę, właśnie o to mi chodzi, że tam nie zdawał bo nauczyciel stwierdził, że tam nie da rady...
AVE PSL :)

avatar
Ja (gość)

Tam kończył ZSZ i wg ciebie zdawał maturę / brednie/ za pomówienia się odpowiada .On zawsze był dumny ze chodził do Zasadniczej Szkoły Zawodowej - potrafi coś zrobić - ukończył studia czego po twoim pisaniu o tobie sadzić nie można

avatar
123456 (gość)

No to zobaczymy jak arbuz polegnie z Panem Januszem Wojciechowskim, ''jedynką" w woj. łódzkim, już niedługo.

avatar
warbara (gość)

Ktoś, kto w pogoni za mamoną ryje się do Parlamentu Europejskiego, chcąc reprezentować nasz kraj swoją osobą winien obowiązkowo władać językiem angielskim i to w stopniu komunikatywnym. A tacy, jak ten pan, najzwyczajniej w świecie nas kompromitują. Cynik i prostak w największym skrócie. Tacy ludzie w ogóle nie powinni pokazywać się na forum publicznym.

avatar
MŁ king (gość) zzz

Powodzenia na kursie, samo poszedł nie wystarczy, znaczy jak zapłaci może jakiś dyplom ukończenia dostanie.
Nauczyciel pana MŁ, opowiadał, że przyszedł do niego Mieciu i mówi, ze chciałby zrobić maturę, ów nauczyciel odparł wtedy, że Mieciu nie da rady, więc widzimy jaki poziom MŁ musiał reprezentować w szkole...

avatar
zzz (gość)

Drodzy Państwo. Ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich, każdy kandydat do Parlamentu Europejskiego z list Polskiego Stronnictwa Ludowego przeszedł zaawansowany kurs języka belgijskiego. I co głupio wam?

avatar
Alter ego (gość) Black

Ja mówić po polskiemu bardzo dobrze i to wystarczyć w Brukseli, przynajmniej tak mi się wydaje? To był feedback - czytam dużo internetów to wiem, w Brukseli mnie nie zagną. English is so easy!!!

Wybierz kategorię