Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

25-latek dokonał kradzieży w wieluńskiej aptece, wcześniej grożąc farmaceutce użyciem przemocy. Incydent zarejestrowała kamera monitoringu. Po kilku dniach policja zatrzymała złodzieja

25-latek zachowywał się w aptece jak normalny klient. Poprosił o leki, igły i strzykawki. Okazało się jednak, że mężczyzna nie ma pieniędzy. Proponował w zastaw swoje dokumenty oraz telefon. Gdy farmaceutka odmówiła wydania towaru, 25-latek wszedł za ladę, nawrzeszczał na sprzedawczynię i wyrwał jej torebkę z lekami. Policjanci nie mieli wątpliwości, że skradzione leki mogą posłużyć do produkcji środków odurzających. Wytypowali sprawcę, a ich przypuszczenia potwierdził zapis z monitoringu. Po zatrzymaniu złodziej został oddany do dyspozycji wieluńskiej prokuratury. 25-letni mieszkaniec powiatu wieluński przyznał się do stawianych zarzutów.


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!