Ile zarabia starosta, burmistrz, wójt? Pensje w powiecie wieluńskim [RANKING PŁAC 2018]

Ile zarabia starosta, burmistrz, wójt? Zaglądamy do portfeli samorządowców w powiecie wieluńskim

Pensje samorządowe składają się z wynagrodzeń zasadniczych oraz dodatków: stażowego, specjalnego i funkcyjnego. Ile zarabiają włodarze w powiecie wieluńskim? Na kolejnych zdjęciach znajdziecie pełne zarobki brutto wszystkich wójtów, burmistrza i starosty.

Daniel Sibiak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.01.2019, 05:09

A już zupełnie nie rozumiem Pątnowa. Jedna z hardziej zadłużonych Gmin a wynagrodzenia Wójta i Sekretarza jedne z najwyższych. Paradoksalnie w dość "zamożnych" i dobrze zarządzanych Czarnożyłach Wójt i Sekretarz mają jedne z najniższych wynagrodzeń w powiecie.

02.01.2019, 04:57

Generalnie wynagrodzenia oderwane od rynkowych realiów biorąc pod uwagę kompetencje tych panów, nakład pracy oraz odpowiedzialność (praktycznie żadna - największe ryzyko to takie, że nie zostaną wybrani w kolejnych wyborach)

31.12.2018, 19:09

Ady nie żałujta im tego grosza. Pełnią odpowiedzialne funkcje wójta.

31.12.2018, 18:53

Nagorsze jest to ze taki Dziuba napewno ma okolo 6tys jako wicestarostwa - Misiewicz Pisu - idiota jakich malo!

30.12.2018, 22:43

Traktorzysta z Konopnicy też w czołówce choć zero wiedzy o samorządzie ale to wynagrodzenie chyba za wyjazdy z Glapową

30.12.2018, 22:32

Agatka, będzie szybciej, spokojnie :)

30.12.2018, 21:35

Haha, tylko wójt z Pątnowa ma tu swoich wiernych fanow. Niech startują za pięć lat jeszcze raz :)

30.12.2018, 19:30

Biorąc pod uwagę godziny przyjścia do pracy wójta z Pątnowa i jego wiedzę o samorządzie to powinien zarabiać maksymalnie 1133 zł brutto, reszta tj. 9000 tys. powinna być rozdzielona między panią sekretarz i kilku pracowników.

30.12.2018, 13:27

tak sobie licze i licze i wychdzi że po 9 / dziewięciu / latach bycia wójtem w ELDORADO - PĄTNÓW można zarobić MILION złtówek

30.12.2018, 12:51

Burmistrzowie miast zarabiają zdecydowanie za mało. W Wieluniu będzie zastępca, więc wynagrodzenie należy pomnożyć razy dwa.
W Patnowie wynagrodzenie było najwyższe nie za wójta Smugowskiego (ponad 12 tys), ale za Komisarza, gdy wynagrodzenie pobierał też zawieszony wójt Kiedos.

30.12.2018, 10:22

Wychodzi na to , że między Gminą Pątnów , a miastem Wieluń można postawić znak równości w uposażeniu włodarzy . Spróbujmy sami porównać te samorządy .

29.12.2018, 23:30

Za pracę 24/24 i przy tej odpowiedzialności, to nie zarabiają włodarze na rękę zbyt wiele. Lepiej miesięcznie wychodzi facet po zawodowce od kafelków czy innych robót. Rzecz jasna bez zusow.

29.12.2018, 21:30

Pozazdrościć wyglądu wójtowi Skomlina!!!

29.12.2018, 20:48

Roznie płacą za tę samą pracę. Od czego to zalezy?

29.12.2018, 19:15

Zarobki Olczyka z Pątnowa to chyba jakiś absurd, nieporozumienie. Jego osiągnięcia a raczej ich brak tylko chwalenie się ciągle tym samym i bieganie do radia z byle bzdetami to jakaś farsa. Bednarek z Wierzchlasa jest ponad 20 lat Wójtem, zrobił bardzo dużo dla swojej gminy, jest skromnym gościem i zarabia ponad tysiąc trzysta mniej mniej od tego zarozumiałca??? Ludziska toż to żenuła.