„Igła” wraca na boisko! Będzie grał w Sieradzu

Krzysztof Ignaczak, siatkarski mistrz świata z roku 2014, wraca na boisko. Popularny „Igła” zaprezentuje się kibicom siatkówki a najbliższą niedzielę w Sieradzu.
Krzysztof Iganczak
 Fot. Polska Press

Wystąpi w Drużynie Gwiazd Polskiej Siatkówki, która zmierzy się z drugoligowcami z Tubądzin Volley MOSiRSieradz. Oprócz niego w drużynie gwiazd będzie można także zobaczyć Dominika Witczaka, Grzegorza Boćka, Macieja Bartodziejskiego, Krystiana Bławę, Konrada Muchę i Bartosza Janeczka. Niecodzienny mecz będzie podsumowaniem zawodniczej kariery Radosława Szymczaka, trenera drugoligowców z Sieradza. W przeszłości Radosław Szymczak grał w drużynach ekstraklasy takich jak Gwardia Wrocław i AZS Politechnice Warszawa. Z kolei z Chemes Hummene zdobył mistrzostwo i Puchar Słowacji, grał w europejskich pucharach. Niedzielny mecz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10. Początek o godz. 12. Przy okazji spotkania zaplanowano prezentację drugoligowego zespołu Tubądzin Volley.
Dzień wcześniej rozegrany zostanie w Sieradzu 26. Memoriał im. Erazma Kicińskiego i 15. Memoriał im. Wiktora Dłubały. Mecze w SP nr 9 i SPnr 10. Do rywalizacji stanie sześć drużyn. Początek turnieju o godz. 9. Finał powinien się rozpocząć około 14 (SP9).

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane