Na ulicy Fabrycznej w Wieluniu zderzyły się dwa samochody osobowe Na ulicy Fabrycznej w Wieluniu zderzyły się dwa samochody osobowe

Na ulicy Fabrycznej w Wieluniu zderzyły się dwa samochody osobowe (© Ilustrowany Przegląd Powiatu )

We wtorek, 11 września, na ulicy Fabrycznej w Wieluniu zderzyły się dwa samochody osobowe. Poszkodowana została 71-letnia kobieta

Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 20-letni kierowca bmw z powiatu wieluńskiego wyprzedzał na łuku ulicy Fabrycznej, wpadł w poślizg i zderzył się z wyprzedzanym daewoo matiz. Oba samochody wylądowały w przydrożnym rowie. Kierująca daewoo 71-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego została zabrana do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają wieluńscy śledczy.

Wypadki

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kaz (gość) (Madzia)

@Madzia.Taaa bo obwodnica zmieniłaby mentalność debili wyprzedzających na zakręcie. Ty pewnie jedną z tych którzy uważają że drzewa zabijają a nie to że pędzi ponad 150 na powiatówce.

Madzia (gość)

Jakby była ta druga obwodnica za 38 milionów, którą obiecywał pan burmistrz Paweł Okrasa, a której jakoś nie ma i nie zanosi się, to do takich kolizji nie dochodziłoby. Ale pana burmistrza nikt nie słuchał to teraz mają.