Psy, koty, świnki morskie, żółwie, a nawet ślimaki to zwierzęta, które dzieci i młodzież zaprezentowały na dorocznej Menażerii. Konkurs już po raz dwunasty zorganizował Spółdzielczy Dom Kultury.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Psy, koty, świnki morskie, żółwie, a nawet ślimaki to zwierzęta, które dzieci i młodzież zaprezentowały na dorocznej Menażerii. Konkurs już po raz dwunasty zorganizował Spółdzielczy Dom Kultury. Każdy uczestnik konkursu mógł pochwalić się zwierzątkiem i opowiedzieć o swoim przyjacielu.

- Menażeria z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Świadczy o tym wzrastająca liczba uczestników, a przede wszystkim zwierząt - mówi Kamila Marciniak-Pieprzyk, wychowawca klubu osiedlowego SDK na os. Kopernika, a jednocześnie pomysłodawczyni zabawy.

Sami uczestnicy konkursu przekonywali, że prezentacja zwierząt to świetna zabawa.

- W wakacje wielu z nas po prostu się nudzi. Menażeria jest świetnym pomysłem na zapełnienie czasu. A prezentacja wszystkich zwierzątek była bardzo ciekawa. Najbardziej zaciekawiły mnie historie zwierząt, które zostały przygarnięte z ulicy. Znaleziono je głodne, a teraz są zadbane - mówi Iga z Wielunia.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!