Wiadomo już, że gwiazdą tegorocznych dni miasta i powiatu, które odbędą się 4 i 5 czer-wca, będzie Papa D. Oprócz koncertów organizatorzy zapowiadają też liczne atrakcje sportowe. Impreza odbędzie się bowiem pod hasłem „Wieruszów ma pociąg do sportu i kultury”.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Powiatowej Bibliotece Publicznej zainteresowani mogą zgłaszać swój udział w zawodach na orientację, które zaplanowano pierwszego dnia w Pieczyskach w kompleksie leśnym Lisie Jamy. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 62 783 11 88 lub w dniu zawodów w sekretariacie w centrum zawodów w godz. 9-11. Przewidziano indywidualne biegi na orientację, piesze oraz rowerowe. Wszyscy uczestnicy otrzymują na starcie mapę sportową, kartę startową oraz napój na mecie. Dla zwycięzców przewidziano także nagrody.
Niespodzianką ma być dla mieszkańców film „Wieru-szowska lokomotywa”. Zobaczą go wieczorem pierwszego dnia świętowania. Wagoniki z papieru będą przyklejane przez dzieci dookoła stadionu. Zostanie to udokumentowane na filmie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!