(© archiwum Polskapresse)

Jeśli wierzyć obietnicom producentów, suplementy na odchudzanie w krótkim czasie zwiększają efektywność naszych starań o zrzucenie zbędnych kilogramów. Czy preparaty wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej naprawdę przynoszą pożądane rezultaty?

Suplementy diety wspomagające odchudzanie mają swoich zwolenników, choć nie brak osób sceptycznie nastawionych do produktów tego typu. Przeciwnicy preparatów hamujących łaknienie lub utrudniających wchłanianie tłuszczów przekonują, że jedynym prawdziwie skutecznym sposobem redukcji masy ciała jest niskokaloryczna dieta połączona z aktywnością ruchową. Czy mają rację? Nie do końca – suplementy na odchudzanie przynoszą pożądane efekty, ale nie u wszystkich osób. Skuteczność preparatów wspomagających utratę wagi jest w dużej mierze kwestią indywidualną.


WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Partnerem serwisu jest


Porady

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ewa (gość)

Ostatnio szukałam informacji na temat suplementów na odchudzanie i znalazłam taki artykuł może komuś się przyda http://zdrowenowosci.pl/calominal-opinie-a-odchudzanie/ Pozdrawiam

Jarek1990 (gość)

Sporo ćwiczę odżywiam się zdrowo więc postanowiłem dobrać odpowiedni dla mnie suplement. Zdecydowałem się na kurkuminę jej ogromne działanie to było to czego tak bardzo potrzebowałem.
Lecz pozostaje ciężki wybór, suplementy tańsze nie zawsze są skuteczne, lecz nie ma 100% pewnosci co do tych droższych czy nie jest tak samo . Czytałem wiele opini i komentarzy na temat różnych suplementów, lecz większość z nich miała negatywne opinie spowodowane niską przyswajalnoscia kurkuminy do krwioobiegu

dorottka1999

Bez aktywności fizycznej i dobrej diety odchudzanie nie przynosi efektów. Doskonałym rozwiązaniem jest też suplementacja Acetomale, kiedy połączymy wszystkie możliwości i całkiem serio potraktujemy walkę z kg. rezultat będzie niesamowity.

kenka (gość)

warto postawic na aktywne spedzanie czasu ;) sport to w diecie podstawa, a metabolizm wspomagam naturalnym suplementem 2be slim

mwieczorek (gość) (Kala)

Witam! Zgadza się, samo stosowanie suplementów diety niestety nie jest wystarczające, bowiem było by to zbyt piękne jakby każdy bez wysiłku mógł schudnąć. Dlatego przy stosowaniu suplementu takiego jak Aqua Slim należy stosować zrównoważoną dietę oraz dodatkowo być aktywnym fizycznie. To pozwoli szybko zredukować wagę i cieszyć się szczupłą sylwetką.

Pozdrawiam
Agnieszka Domańska
Online Ekspert marki Aqua Slim

Kala (gość)

Same suplementy nie pomagają. Trzeba do nich stosować tez dietę. Ja biorę aqua slim, prowadzę dietę i tracę na wadze.

alicja654 (gość)

Szeroki temat do dyskusji wszystko zależy jaki suplement weżniemy do oceny. Na chudzianka.pl czytałam kiedyś poradnik jakie składniki powinien zawierać odpowiedni suplement diety.