Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Po Pajęcznie krąży wiadomość, że jakiś mężczyzna powiesił się w sądzie - powiadomiła nas jedna z mieszkanek. Policja nie potwierdza tych rewelacji

Pogotowie ratunkowe, owszem, musiało interweniować w pajęczańskim sądzie, ale z innego powodu. Jak poinformował nas rzecznik policji w Pajęcznie, pomocy medycznej potrzebował mężczyzna, który został przywieziony do sądu na rozprawę.

- Informacja, że ktoś targnął się na swoje życie, jest nieprawdziwa. Z tego, co udało mi ustalić, to konwojowany mężczyzna zasłabł bądź też doznał ataku epilepsji i wystarczyła pomoc udzielona mu przez pogotowie na miejscu. Nie jestem w stanie podać bliższych szczegółów, ponieważ nasza jednostka nie podejmowała w tej sprawie żadnych działań - mówi asp. Mieczysław Botór.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!