Marcin Węglewski Marcin Węglewski

Marcin Węglewski (© Fot. Express Ilutsrowiany)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Były asystent trenera reprezentacji Polski poprowadzi Omegę. W najbliższych dniach Omega Kleszczów będzie miała duet trenerski. Do Tomasza Jaworskiego dołączy Marcin Węglewski.

Były asystent trenera reprezentacji Polski poprowadzi Omegę


Marcin Węglewski pracował ostatnio w Podbeskidziu Bielsko-Biała, gdzie był asystentem trenera Czesława Michniewicza. Wcześniej Marcin Węglewski współpracował z Czesławem Michniewiczem w Jagiellonii Białystok, Widzewie Łódź i Polonii Warszawa. Był także asystentem byłego trenera reprezentacji Polski Waldemara Fornalika w chorzowskim Ruchu oraz Widzewie. W łódzkim klubie współpracował także z Pawłem Janasem. Potem pomagał Tomaszowi Fornalikowi - bratu byłego selekcjonera biało-czerwonych. Współpracował także z Orestem Lenczykiem w GKS Bełchatów.
Marcin Węglewski ma za sobą staże trenerskie w Borussii Dortmund i Werderze Brema, a w marcu 2011 roku szkolił się także w chorzowskim klubie pod skrzydłami Waldemara Fornalika. Posiada licencję UEFA A oraz dyplom trenera II klasy.
Tymczasem dwóch zawodników Omegi przebywa na testach w Kolejarzu Stróże (I liga). To Filip Błażejewski oraz Daniel Szymczyk.

Sport

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piłkarz (gość)

gość : Głupoty piszesz dzięki Jaworskiemu i Żurawiowi awans WKS - u po 11 latach do III ligi . Bez komentarza !

kibic (gość) (Gks)

dla kogo wy gracie wy kibicow nie macie!!gracie na wsi dla kasy!!a Jaworski rozwali wam zespol od srodka tak jak zrobil w Wks!!

Gks (gość)

Zdzichu 1 miejsce zdobył po rundzie jesiennej a ty mówisz ,że dni są policzone??Weź się zastanów a wasz wksik dostanię w pierwszej kolejce na dzień dobry:)

Wierny Kibic (gość)

Panie Trenerze Tomku Jaworski!!zapraszamy do Galewic!!Gal-Gaz na Pana czeka!z Panem Kaziem zrobicie upragniona 3 lige(4 jest juz prawie)jest Pan najlepszym trenerem jaki byl w Gal-Gazie!!Zycze duzo zdrowia i Powrotu do Galewic!!!

zdzichu (gość)

zanosi sie ze Omega powalczy o 2 lige!!a Jaworskiego sa dni policzone -napewno chcial wiecej kasy i nowych zawodnikow!!w Wieluniu jestes Spalony!!