Burza w Łodzi. Piątek 11 maja. Ulewa zalała ulice Łodzi [ZDJĘCIA]

Burza w Łodzi. W piątek 11 maja ulewa w Łodzi tworzyła wielkie rozlewiska, zalany był m.in. dworzec Fabryczny, w Śródmieściu nie było prądu. Tramwaje i autobusy jeździły z opóźnieniem, a wiele ulic było nieprzejezdnych. Zmokliście? Możecie podzielić się zdjęciami na wysyłając je na lodz@naszemiasto.pl lub przez facebook.com/NaszeMiastoLodz

PROGNOZA POGODY W ŁODZI I REGIONIE

Ulewny deszcz w Łodzi spowodował awarię energetyczną w Śródmieściu, nie jeżdżą tramwaje.

Na ulicach tworzyły się rozlewiska. Zalany został dworzec Łódź Fabryczna.

Po ulewie na Tymienieckiego:

Legionów przy al. Włókniarzy:

Tak po ulewie prezentuje się skrzyżowanie Gdańskiej i Legionów:

Burza w Łodzi. 11 maja 2018 roku. Zalane ulice w centrum - skrzyżowanie Piotrkowska / Narutowicza


Mapa burzowa 11 maja 2018. godzina 17


Polska jest podzielona przez front atmosferyczny (mapa godzina 17.30)

Meteorolodzy informują, że w piątek 11 maja pierwsze komórki konwekcyjne pojawiły się w powiatach Łowickim i Skierniewickim. Według danych radarowych miejscami występują opady 10-15 mm. Porywy wiatru do 40 km/h.
Komórki burzowe przemieszczają się w kierunku północno-wschodnim.

Przewiduje się dalszy rozwój komórek burzowych; prognozowane opady 20-30 mm, lokalnie do 40 mm i wiatr w porywach do 80 km/h.

Pogoda na 11 maja 2018

Burza w Łodzi. Deszcz tworzył rozlewiska 11 maja 2018 roku. Na filmie wiadukt Kopcińskiego - Zbiorcza

Burza w Zgierzu

Wideo

Darek Matyjaszczyk

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.05.2018, 10:00

redaktorzyny, to jest dworzec Fabryczna a nie Fabryczny!
jakby się pisało do polskiej gazety to możeby się starali, ale chyba w polskojęzycznej marnej bulwarówce 'naszemiasto' nikomu nie zależy.

13.05.2018, 16:55

Człowieku, czy ty wiesz co to jest oberwanie chmury? Przecież nigdzie nie ma takiej kanalizacji deszczowej, która odebrałaby na raz tyle wody! Wszystko jedno kto będzie rządził, to i tak z żywiołem nie wygra. "Gościu Zalany" pomyśl tylko logicznie i nikogo nie wiń.

12.05.2018, 23:15

w planach jest budowa tunelu odwadniającego dworzec Łódż fabryczna w kierunku Łódż Kaliska .Łódź ma płynąć i tyle

12.05.2018, 13:17

Podtopiło Łódź, koniec świata jest bliski. Nawet Arka nie pomoże. Oby tak dalej niewierne komuchy.

12.05.2018, 11:24

Nie na darmo nazwano dawniej obecny Plac Zwycięstwa Wodnym Rynkiem :-)
Teraz nazwa pasuje jak ulał.

12.05.2018, 11:22

On był Z ZCHN-u.

12.05.2018, 10:55

Chwila deszczu i całe miasto sparaliżowane!!!
A jakaś idiotka będzie budowała kolejny stadion w Łodzi!!!!
Za miast wydać te pieniądze na systemy udrażniające studzienki czy ulepszenia sieci kanalizacyjnej!!!!

12.05.2018, 10:07

już nie ma Placu Zwycięstwa - ukradli go ci, co ukradli księżyc

12.05.2018, 09:00

Kosmici wkrótce do Łodzi przybedą i bedą widoczni - ujawnione zostanie również kto im przygotował liczne lądowiska . Jedz popcorn oglądaj cierpliwie. Wkrótce ...

12.05.2018, 00:56

Powtarzasz się na różnych portalach...

Wymyśl coś nowego.

11.05.2018, 22:50

Nie ma tuneli? Źle. Są tunele? Tez źle. Nie wiedziałem , ze Zdanowska odpowiada za burze i ulewy :)

11.05.2018, 22:13

Zawsze to samo-zamiast trwonić pieniądze miejskie na idiotyczne inwestycje-potrzebny jest plan do wykonania na rzeczy najistotniejsze-system odwadniania, sterowanie ruchem w mieście...
Hanna Zdanowska wspaniale wypada w akcjach pijarowych, szkoda że tak mało konkretów prezentuje...

11.05.2018, 22:05

Łódź podwodna!

11.05.2018, 18:33

Tak rządzi PO w tym mieście, nie wiem jak by rządziło PIS, bo nigdy nie rządzili w Łodzi. Po tym co wyprawiają jedni i drudzy, to najlepszym rozwiązaniem, gdyby Polską rządzili "kosmici" he he he. Na pewno PO się do tego nie nadaje. Kiedy wreszcie będą co miesiąc czyścili studzienki kanalizacyjne? Bo jak na razie nie robią tego wcale, bo mamy kolejny na to dowód, w postaci zalewu łódzkiego.