4,5 mln zł na przeciwdziałanie bezrobociu przeznaczy w tym roku Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To o pół miliona złotych więcej niż w ubiegłym roku, w trakcie którego ogółem sfinansowano 427 miejsc pracy. W 2013 r. zarejestrowało się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pajęcznie 3.110 osób bezrobotnych (22 proc. po raz pierwszy). W tym samym czasie z rejestrów urzędu zniknęło 3.255 osób, z czego ponad połowa z powodu podjęcia zatrudnienia. Najmniej osób bezrobotnych na jedno miejsce pracy przypadało w marcu - 27, natomiast najwięcej w grudniu – 151. Na koniec grudnia w urzędzie zarejestrowanych było 2.861 osób bezrobotnych - o 158 mniej niż rok wcześniej.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

były_bezrobek (gość)

"Sfinansowano 427 miejsc pracy" - pytam jakiej pracy ? Pewnie to prace interwencyjne, na które kierowane są tylko osoby wójtów, czy burmistrzów - przez nich oczywiście wskazane i po 6-12 m-cach pogonione do domu. Albo staże, gdzie siedzi się w archiwum i układa teczki, albo nauczą Cię obsługi ksera, a na koniec pożegnają mówiąc - "nie mamy pieniędzy, aby Cię zatrudnić". Urzędy Pracy w Polsce nie spełniają oczekiwań niestety ...

pilot (gość)

czyli 4,5 mln zabrane podatnikom (tym bezrobotnym też) i wyrzucone w błoto. To przedsiębiorcy tworzą pracę a nie urzędnicy!