Konrad Pałyga i Bartosz Kopytnik wygrali sobotni turniej siatkówki plażowej o puchar burmistrza Wielunia. Tego samego dnia na kąpielisku miejskim służby mundurowe przeprowadziły profilaktyczną akcję

W dorocznym turnieju plażówki, organizowanym przez Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji, wzięło udział pięć męskich par. Zespoły rywalizowały o puchar burmistrza do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. Zwyciężyli Konrad Pałyga i Bartosz Kopytnik. Drugie miejsce zajęli Daniel Białek i Maciej Kujawa, trzecie Rafał Białek i Damian Kaczmarek, czwarte Paweł Rzeźniczak i Przemysław Raszewski, a piątek Bartosz Macurek i Kamil Kita.

Podczas gdy siatkarze rywalizowali na piasku, wieluńscy strażacy zawodowi przy współudziale policji i ratowników medycznych edukowali wypoczywających na kąpielisku na temat bezpiecznych zachowań nad wodą. Przy użyciu fantomów mundurowi uczyli zasad udzielania pierwszej pomocy. Rozdawali również ulotki, gadżety i kamizelki odblaskowe.

Siatkówka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!